Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовищаБракон`єри

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення myname »

Нажаль на сьогоднішній день з цією бідою неможливо боротися. Сьогодні ми зберемо їхні сітки, а на наступній рибалці вони нам розіб’ють вікно в машині і проб’ють колеса.
Всі знають браконьєрів в Хріниках і в кого можна купити рибу та і самі браки часто пропонують на продаж. Ніхто з ними не бореться і не будуть боротися. Сітки як ставили – так і будуть ставити. Останнім часом електриків побільшало…
Мені здається, коли за браконьєрство почнуть садити в тюрму і суди будуть справедливими – тоді можливо буде порядок.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

В Одессе морская береговая охрана задержала корабль из Турции, который браконьерствовал в украинских водах. Одесский суд конфисковал турецкую рыболовецкую шхуну ZOR. Капитана корабля приговорили к штрафу в размере 102 тысяч гривен, рыболовное оснащение и 15 км сетей были конфискованы, уточнили в погранведомстве.
Апелляционный суд вынес окончательное решение о конфискации рыбопромышленной шхуны "ZOR" и около 15 километров сетей, как орудия лова, в пользу нашего государства. Шхуна навсегда остается в Украине, а капитану судна придется ещё возместить расходы в размере 455 тысяч гривен связанные с задержанием и конвоированием шхуны.

Зображення
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Бракон`єри

Повідомлення ukeirjjd »

Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Бракон`єри

Повідомлення vadik2121 »

ukeirjjd писав:а це просто капець http://skatfisher-1000.ru/?yclid=2773551327827723340
Москалі ох....ли в корінь!
...дибіли!Навіть у вільний продаж поставили...
З повагою!
Аватар користувача

SIVSON79
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 05 лютого 2014 19:11
Справжнє ім'я: Ігор

Re: Бракон`єри

Повідомлення SIVSON79 »

vadik2121 писав:
ukeirjjd писав:а це просто капець http://skatfisher-1000.ru/?yclid=2773551327827723340
...дибіли!
Ви це тільки зрозуміли?
Хай здохне зло.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Бракон`єри

Повідомлення vadik2121 »

SIVSON79 писав:
vadik2121 писав:
ukeirjjd писав:а це просто капець http://skatfisher-1000.ru/?yclid=2773551327827723340
...дибіли!
Ви це тільки зрозуміли?
Я мав на увазі не звичайних рибаків/людей , а тих хто це дозволяє робити.(у нас ситуація не набагато краща)
Їх намірено деградує влада,для чого це вже інше питання...
Через якийсь час з такими темпами навіть браків у них не буде,-дибіли не зможуть не тільки створити ел.вудку а й користуватись нею.
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

Запрацював Київський рибоохоронний патруль
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

Учора ввечері неподалік села Селець, Володимир-Волинського району між представниками ромської національності та активістами служби рибнагляду сталася сутичка внаслідок якої постраждала зовсім стороння людина, учасник АТО.

З неофіційних джерел стало відомо, що роми того дня рибалили неподалік села. Поки старші робили свою справу діти бавилися біля автомобіля на якому вони всі приїхали. Потім з’явилися якісь невідомі, які, нібито, приставилися інспекторами рибнагляду та громадськими активістами цієї служби. Останні вели себе дуже зухвало і за трохи між ними і ромами вже виникла шарпанина. Роми гукнули підмогу з Володимира. За деякий час підмога, озброївшись палицями та битами, під’їхала і, не до кінця розібравшись у ситуації, відгамселили першого хто потрапив їм під руку. Це був молодий чоловік, який випадково підійшов до активістів поспілкуватися. За кілька хвилин він вже лежав на землі з проломленим черепом.

Потерпілий, мешканець Сельця 1980 року народження, отримав значні травми, перелом черепа. Учора його було доставлено у Володимир-Волинське ТМО. Нині він знаходиться у вкрай важкому стані. А ось горе-активісти, які, нібито, приїхали з Нововолинська, того дня встигли «пофестивалити» ще й в Устилузі.

Як розповіли місцеві жителів, представники згаданої служби та їхні активісти, які, нібито, допомагали наводити лад на водоймах Волині, дуже зухвало себе поводили, були напідпитку. Окрім того, стріляли з травматичної зброї. На березі водойми відпочивали того вихідного дня цілими родинами, тому «витівки» інспекторів та громадських активістів не залишилися непоміченими. Коли терпець в устилужан увірвався, вони надумали провчити «поважних гостей». Проте, гості, учувши щось неладне, накивали п’ятами.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

Як браконьєри маскуються під Рибнадзор - http://bllogers.com.ua/rybnadzor/
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Бракон`єри

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:Як браконьєри маскуються під Рибнадзор - http://bllogers.com.ua/rybnadzor/
Дуже схоже на рекламу...
З повагою!
Відповісти

Повернутись до “Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовища”