Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовищаРічка в оренду !

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

Автор цієї теми
ser
Підуст
Повідомлень: 73
З нами з: 03 квітня 2010 18:36

Річка в оренду !

Повідомлення ser »

Увага ! - Річка в оренді ! Шановні рибалки України,доводжу до Вашого відома,що частина річки Іква,а саме її заплави поблизу с.Підгайці Млинівського району Рівненської області-надані в оренду пп Шечуку Михайлу Йосиповичу,жителю с.Ужинець Млинівського р-ну.,терміном на 20 років. Договір оренди надано відповідними державними органами України по документам які на нашу думку є фіктивними, карти землевідведення не відповідають дійсності- з природніх заплав річки "зроблені" озера, які згідно гл.12 ст 59п4 земельного кодексу та ст 51 водного кодексу України є об"єктами що можуть надаватися в оренду... На всі мої звернення у державні органи- я отримуювідписки. Таким чином напряму порушуються мої і Ваші Конституційні права на вільне водокористування. Прошу Вашої допомоги для вирішення даної абсурдної проблеми .
З повагою Кудін Віктор Степанович 0958157873
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка в оренду !

Повідомлення DRAKULKA »

Абсолютно протиправне діяння. Я з Вами не знайомий, тому прошу представити докази незацікавленості в цій справі. В такому випадку повнстю готовий "впрягтися".
Вибачаюся, але останнім часом є випадки дуже хитродупих, хто за вагу авторитету Федерації намагається вирішити свої власні або бізнесові проблеми.
Аватар користувача

Автор цієї теми
ser
Підуст
Повідомлень: 73
З нами з: 03 квітня 2010 18:36

Re: Річка в оренду !

Повідомлення ser »

Я звичайна людина,рибалка-член клубу рибалок "Робінзон" (на даний час вже ні),організатор багатоьх змагань ,фестів. На даний час керівник громадської організації козаків "Дубенська Січ", та багато іншого ! В Підгайці дуже часто їжджу рибалити як зимою так і літом - і є зацікавленою особою щоб туди був вільний доступ рибалкам. Всі документи по цій справі і інформацію куди звертались є в мого товариша Кудіна В.С. номер телефону присутній. Я зараз надаю інформативну допомогу,а найближчим часом збираємось виплисти на дану водойму з рибінспектором для фотофіксації зєднань заплав з основним руслом річки,згідно супутникових карт,для долучення цих даних щоб здати документи в прокуратуру для розслідування !
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Річка в оренду !

Повідомлення vadik2121 »

Було б добре, щоб Ви викладували матеріали про перебіг справи.
Можливо на якомусь етапі хтось зможе дати розумну пораду або допомогти у вирішенні даної проблеми.
З повагою!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка в оренду !

Повідомлення DRAKULKA »

Спробуйте створити електронну петицію щодо перевірки законності надання оренди

http://e-dem.in.ua/lutsk/petition/
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Річка в оренду !

Повідомлення Вітус »

ser писав:... На всі мої звернення у державні органи- я отримуювідписки. Таким чином напряму порушуються мої і Ваші Конституційні права на вільне водокористування. Прошу Вашої допомоги для вирішення даної абсурдної проблеми
Можна:
1. Підготувати офіційний запит Федерації, як від юридичної особи;
2. Надати Публічний запит (від фізичної чи юридичної особи) відповідно до ЗУ "Про доступ до публічної інформації"...відповідь на нього повинна бути надана протягом 5 робочих днів, законом також передбачено відповідальність за ненадання відповіді, або недостовірну відповідь ітд: http://anticorruption.in.ua/comment/1206...
Аватар користувача

Автор цієї теми
ser
Підуст
Повідомлень: 73
З нами з: 03 квітня 2010 18:36

Re: Річка в оренду !

Повідомлення ser »

Стосовно петиції- то не впевнений що надасть якусь користь,це є як варіант підтримки людей, і воно займе час, а так званий "арендатор"- вже жменьками запускає напівдохлу рибу.щоб якось зачепитись ще !!!
Стосовно запитів- то приходять відповіді ,але з таким текстом, що ніхрена по темі,я по кілька разів перечитував і відповіді по питанню не знайшов!
Сьогодні під наглядом рибінспектора плавали по руслі і плесах та робили фотофіксації каналів та всієї системи як одної цілої ,будемо долучати фото разом з картою і нашим маршрутом в прокуратуру.
Зараз прошу допомоги хто може зробити якісні файли супутникових карт Підгайських розливів і основного русла,щоб я роздрукував та склеївши отримав велику єдину (не дуже сильний в даних справах,а сучасна карта вкрай необхідна), бо служба картографії надала карту що то є окремі озера і до річки не мають відношення.
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Річка в оренду !

Повідомлення vadik2121 »

Доречі років п"ятнадцять тому в Підгайцях на зимовій рибалці була ситуація як у тому анекдоті про мужика з ложками замість весел.
Спочатку за кущами було чути тіпа "да пішов ти на..." а потім з"явився мужичок і почав вимагати плату за рибалку...
Може це Ваш орендатор вирішив узаконити побори? lol:
З повагою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
ser
Підуст
Повідомлень: 73
З нами з: 03 квітня 2010 18:36

Re: Річка в оренду !

Повідомлення ser »

то є він, а в минулому році за спінінгування приїжджав джипом і вимагав 50 гр., .....
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Річка в оренду !

Повідомлення DRAKULKA »

50 гр. чи 50 грн? mayachok:
Відповісти

Повернутись до “Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовища”