Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовищаДещо про орендовані стави які стануть безкоштовними

Модератори: BOBR, President

Відповісти

Автор цієї теми
vlad.kalenikov
Колючка
Справжнє ім'я: Влад
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Дещо про орендовані стави які стануть безкоштовними

Повідомлення vlad.kalenikov » 01 серпня 2013 17:30

Недавно переглядав новини на сайті Волинські новини і наткнувся на цікаву інформацію... Вобщем наш прем'єр міністр Азіров прийняв закон щодо оренд ставків(тіпа вони ВСІ стануть безкоштовними)!!! Я не хочу переказувать тому переходьте по силці http://www.volynnews.com/news/rest/vidt ... ozhut-vsi/ та відписуйтесь в цій темі! Закон вступив всилу сьогодні, хоча невіриться що його будуть дотримуватися орендарі! Ну, кароче, пишіть хто де був і чи правда все те що було сказано вище.
За це повідомлення автора vlad.kalenikov подякували (всього 3):
shanik (01 серпня 2013 18:56) • Borka V (01 серпня 2013 22:12) • DRAKULKA (02 серпня 2013 18:23)
Рейтинг: 8.11%

Bichunya
В`язь
Справжнє ім'я: Володимир
Дякував (ла): 590 рази
Подякували: 48 рази

Re: Читати всім!!! Дещо про орендовані стави які стануть без

Повідомлення Bichunya » 01 серпня 2013 18:27

Як що будемо мовчати .то до Європи нам далеко!!! stesnya:

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 01 серпня 2013 19:05

Змінено форму типового договору, значить, якщо я правильно розумію, це не стосується ставків, взятих в оренду до моменту змін, адже в їхніх договорах цього пункту нема.

ЗІ. Не впевнений що ці зміни добрі. Риболовів, які займаються цивілізованою риболовлею значно менше, ніж тих, хто хоче повернутись з рибою, не розбираючи методів, чи тих, хто їде на риболовлю "побухати" і загадити все навколо своєї "стоянки".

Vikingvarvar
Підуст
Дякував (ла): 91 рази
Подякували: 97 рази

Повідомлення Vikingvarvar » 01 серпня 2013 21:38

Але орендар згідно діючого закону сам визначає місця "загального доступу" і ловити рибу там де ми хочемо у нас не вийде. І він буде також діяти в рамках закону. Тут палка токаж з кількома кінцями. Але запастися номером "Урядового курьєру" за 27 червня ц.р. не помішає в будь-якому разі. Якщо не допоможе безкоштовно з човном в Павлівці поплавати, то буде чим від комарів відмахуватися.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

Borka V
Ротан
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 24 рази

Повідомлення Borka V » 01 серпня 2013 22:26

В нас закони для людей ніякі не діють так що можна забути !

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 02 серпня 2013 14:15

shanik писав:...тих, хто їде на риболовлю "побухати" і загадити все навколо своєї "стоянки".
Ну нащо так категорично?
Я деколи їду на рибалку "побухати"(деколи треба скидувати пар),але сміття(причому,блін,не тільки своє)вивожу в заздалегіть приготованих "мусорних" пакетах,і навіть не палю його,після недавно отриманої інформації про канцирогени і дим...
З повагою!
З повагою!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 03 серпня 2013 10:28

vadik2121, значить ця фраза не про тебе. Я теж не аскет. Але сам, напевно, знаєш - на водоймах з вільним доступом, іноді страшно до води підійти, після людей які теж є риболовами.
Не раз бував на спортивних водоймах, на яких платна риболовля, обмежений доступ "мєсних", тобто, ніби й ображають "простих" людей - але там є риба і чисті береги. Не знаю що краще.

myname
Головень
Справжнє ім'я: Вовка
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 22 рази
Контактна інформація:

Повідомлення myname » 04 серпня 2013 13:17

Vikingvarvar писав:Якщо не допоможе безкоштовно з човном в Павлівці поплавати, то буде чим від комарів відмахуватися.
А як так могли взяти Павлывське ОЗЕРО в оренду? Ставки - без питань, але ж озеро. Так можна ы Свытязь в оренду взяти.
http://fishingukraine.blogspot.com Мій блог про відпочинок

Vikingvarvar
Підуст
Дякував (ла): 91 рази
Подякували: 97 рази

Повідомлення Vikingvarvar » 04 серпня 2013 13:53

Поїдь запитай. Показав сторож якусь бумагу з печатками районної ради і сказав, що з липня минулого роцу в оренді і коштує рибалка 30 грн з рила. Я свою рибу в рюкзак, подякував і поїхав. Він навіть нічого і не сказав, що я улов забрав. 4 щучки по грамм 700 і 2 півкілограмові окуні. Не уточняв точно хто, як, чому і за скільки, так як не часто там буваю.
Чем ниже человек душой,
Тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда,
Куда душою не дорос.
© Омар Хайям
Зображення

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим
Дякував (ла): 247 рази
Подякували: 90 рази

Повідомлення vadik2121 » 04 серпня 2013 22:59

shanik писав:vadik2121, значить ця фраза не про тебе. Я теж не аскет. Але сам, напевно, знаєш - на водоймах з вільним доступом, іноді страшно до води підійти, після людей які теж є риболовами.
Не раз бував на спортивних водоймах, на яких платна риболовля, обмежений доступ "мєсних", тобто, ніби й ображають "простих" людей - але там є риба і чисті береги. Не знаю що краще.
Мені в цьому плані подобається Сомино(як на Любомль їхати за Ковелем),-приїхав 5-10 чи може вже і 15 грн...Але!!!Пляж прибраний,кругом сміттєві пакети(тіпа урни),і навіть,якщо хтось щось і "забуває",зранку все рівно ЧИСТОТА!!!
Сам бачив, 2-3 рази на день приїзджають коником,перевіряють\міняють пакети...І здається нічого особливого,але "слідів людей" практично не видно.
За це повідомлення автора vadik2121 подякували (всього 2):
DRAKULKA (04 серпня 2013 23:43) • B.B.B. (06 серпня 2013 19:11)
Рейтинг: 5.41%
З повагою!

Відповісти

Повернутись до “Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовища”