ЗвітиЗвіти не з Волині

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

stal1n
В`юн
Повідомлень: 37
З нами з: 20 квітня 2010 15:21
Справжнє ім'я: Віктор Малафей
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення stal1n »

Весняна ловля линків і карасів. Звіт з рибалки Стара Мощаниця, 10.05.2014

Компаньйони: Слава Воронцов, Ігор Падалко, Антон Жданкін.
Погода: спочатку сонячна, потім насунула хмара й похолодало трохи, потім знову сонячно. Вітер переважно східно-південний, часом стихав. Тиск 737 мм. рт. ст..
Рівень води: трішки вищий ніж рік тому. За моїми спостереженнями ставок все-таки трохи вийшов з берегів, бо на натоптаних місцях ловити складно - ногі у воді.
Час ловлі: з 04:50 до 12:30.
Місце: північна сторона ставка, метрів 300 від дамби.
Зловлено: мною 13 карасів і 26 линків. Найбільший линок десь на долоню, майже всі карасі грам по 300. Напарники відрибалились гірше.
Наживка: гнойових хробак і мастирка. Спочатку карась клював лише на мастирку, а потім і на хробака також. Линкі клювали переважно на хробака. Я також пробував ловити і на опариші, то теж клювали линкі.
Прикормка: Traper Lin-Karas чорного кольору. Варто додати, що поряд я підгодовував макухою з фішдрімівським карасем, там теж клювало і ловилось.

Знайомий в інтернеті скинув мені фотографію, датовану другим травня. Як я це побачив, то цілий тиждень ні про що інше і думати не міг. Лише мріяв про линків і дебелих карасів в Старій Мощаниці. Мої сподівання виправдались сповна.

Щоб приїхати перед іншими рибалками ви виїхали о третій ночі. Дорога за Мізочем не змінилась — вибита і розмита дощами бруківка, їхали доволі помалу. Спочатку ми думали всі разом сісти на південній стороні става, але на дамбі стояв бус, тому заїхати туди ми не змогли. Ну раз так, то я з Антоном вирішив сісти на тому ж місці, де й минулого разу. А Ігор з Славою пішли туди, де можна закидати фідер.

Зображення

Рибалити тут поплавчанками — просто ідеально. Мрія. Ловити потрібно в вікнах між заростями рдеснику (по-російськи "рдест"). У нас було місце з дуже великою площою вільної поверхні води, шириною десь 5 метрів. Глибина дуже пристойна, десь метра 2. Я закинув снасті та прикормив. А у мого напарника всі наявні вудки були довжиною до трьох з половиною метрів. Забігаючи на перед скажу, що ловив він лише дрібну рибку: окунів, верховодку і гірчаків.

Зображення

Спочатку почали клювати ліночки, а трішки згодом запрацювала прикормка і мало-помалу почали попадатись і карасі. При чому карасі клювали чомусь лише на мастирку. Спочатку малі, а чим далі - тим більші.

Зображення

На рибу довго чекати не довелось. Линочки клювали часто і добре. Потрібно було лише дочекатись поки поплавок "поведе". В такі моменти серце завмирало і я почував себе таким же щасливим як і в дитинстві. Ось лише переважна більшість цих линочків була маленького розміру. Звісно, що після закінчення ловлі вся дітвора попливла підростати.
Зображення

Десь після дев'ятої ранку мені попались ну дуже славні карасі. Тягнути їх було вкрай приємно. Вони відчайдушно впиралися і намотували кола під водою, перш ніж потрапити в підсак. Дуже добре, що я не полінувався і з самого ранку косою розчистив собі місце для виважування риби — доріжку в прибережній рослинності шириною в метр. Закриваю очі і знову бачу ці виважування красунчиків :)
Зображення

Десь о пів на десяту насунула хмара. Стало помітно темніше і найгірше — здійнявся вітер. Він був не таким вже й сильним як часом буває на рибалці, але ловити на поплавок стало неможливо. Всі тендітні покльовки просто втрачались в хвилях. Але якщо бути відвертим, то зі зміною погоди кльов хтось вимкнув. Тому ми вирішили поїсти. І як це звичайно буває, під час нашого прийому піщи риба знову почала по трішки клювати. З цього моменту карась почав попадатись і на хробака.
Зображення

В цей же час Антон майже нічого не ловив, а лише дивувався моїм рибам. Я йому віддав свою болонську вудку, щоб він міг кидати далі і пару линочків він таки зловив. Шкода лишень, що карась йому так і не клюнув. Також впродовж всієї рибаки я компаньйону постійно в'язав повідки, розплутував бороди і звільняв зачепи. Як завжди я вголос бідкався, що не люблю на рибалці бути нянькою, на що Антон вдало сказав, що саме завдяки цьому я і ловлю вдало. Можливо аби нікому не допомагав, то і сам нічого не ловив би.


Потім прийшов Слава і розказав наступне: На тому березі ловити фідером можна, але в метрах восьми від берегу є стіна з водоростей і тому дуже важливо рибу через нього протягнути зверху, в іншому випадку до побачення. Він наловив купу линочків і кілька карасів. А Ігор сів в такому місці, що перед ним знаходиться коряга, в якій він обірвав всі свої кормушки і навіть залишив шоклідера. Впіймав кілька линочків на вудку та й по всьому. Славік же ловив суто на опариші, прикормка "FishDream фідер".
Коли вже їхали додому після рибалки на загальній нараді в машині всі вирішили, що ключову роль в моєму успіху зіграла саме прикормка.

Відео з уловом:



Дуже сподобалось рибалка. Рай для поплавочника!
Sol lucet omnibus
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

Сегодня с друзьями половили на поплавок . Рыба активна - поклевки отчетливые и сопротивляется резво, но на прикормку поставить трудно . 1-2 рыбки и продолжительная пауза , грешу на прозрачную воду . Стандартные поплавочки 1,5 - 2,5 проиграли , жесткой придержке поплавком с отгрузкой в 3,5 грамма ( зеленый ) .
Прикармливал : Flagman плотва холодная вода + флюропечение + специи и мотыль + глина . Глубина больше 2 метров и ровная площадка с небольшим подъемом в конце проводки . Два мотыля на крючке Owner Sode № 26 атаковала приличная плотва , изредка окунь и влетел один маленький подлещ.
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

Немного половил на реке Устья . На 9,5 метрах нащупал ямку . Дно твердое , глубина 2,4 метра . Присутствует небольшое течение .
Учитывая аномальную температуру ( + 10 , февраль ) , немного подсластил прикормку , карамельным ликвидом от Dynamite Baits ( сработало ) . В проводку с придержкой , редкие поклевки окуня и "обсосы " мотыля . Перешел на полный стоп плоским поплавком , отгрузка в 3 грамма в самый раз . Стало веселее , неподвижной насадкой заинтересовался карась , иногда влетает плотва . Рыба прикормку " жрет ", необходимо периодически докармливать точку , иначе наступают паузы.
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

Снова ловил на реке Устья . После анализа последней сессии ( Вт фев 24, 2015 ) , провел коррективы ловли . Прикормочную смесь существенно утяжелил речной глиной : 250 грамм сильно увлажненной Flagman " Плотва Холодная вода черная " смешал с 1 кило увлажненной глины . Формировал шары прикормки , намеренно " дубовые " . Лиманный мотыль ( 200 грамм ) закатал в мокрую глину , почти " грязь " и тоже комки " запрессовал " . Таким подходом , решил отвадить мелочь и сделать ставку на рыбку покрупней .
Первым делом прощупываю рельеф дна , при помощи глубомера . Площадка перед трех метровой " ямой " , будет неплохой точкой ловли . Глубина 2,1 метра , дистанция 10 метров , течение под плоский поплавок 3 -4 грамма . Стартовый закорм : 4 шарика прикормки + 2 комочка мотыля .
Первая проводка поплавком MILO Megane Plus 3 гр. и плотвичка на крючке . Делаю " полный стоп " , сразу поклевка и опять плотва . Принимаю решение , увеличить спуск и положить подпасок на дно . Долго жду поклевку и вот антенна медленно скрылась под водой . Подсекаю , амортизатор шестого номера гасит рывки рыбы . Завожу упитанного карася в подсачек . За 4 часа , удалось выудить до полсотни бойких красавцев . Влетел один мини карп . Когда то , он вырастит и будет рвать снасти.
Прекрасно провел время , главное удалось подобрать " ключик " к рыбке.
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення DRAKULKA »

Володь, а что это за снасть колокол на первой фотке?
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

DRAKULKA писав:Володь, а что это за снасть колокол на первой фотке?
Это глубомер . Подробнее в новой теме : https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=11&t=3308
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення Діма »

Володя, как всегда информативно и красиво! Жду твой семинар! Спасибо!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

Половил на городском озере . Прикормку от компании Flagman увлажнил слабо , чтобы " комочки " начинали распадаться в момент погружения . Докармливал небольшими порциями с интервалом в 5 - 10 минут , создавая и поддерживая мутное облако из кормовой смеси .
До полудня , северный ветер и низкая температура . Рыба малоактивна , ловятся мальки окуня и редкий бычок . Ближе к обеду меняется ветер на западный и значительно теплеет . В прибрежную зону выходит уклейка и " встает " на мое кормовое пятно . Поклевки уверенные , на каждой проводке удается подсечь рыбу .
Активная ловля маховым удилищем " special alborella " от Colmic , доставляет удовольствие .
Уклейка предпочитает парочку мотылей на крючке . Оптимальный горизонт ловли , в 15 - 20 см от дна ( глубина места ловли 1,3 метра ).
Использовал крючки AMI SUEHIRO R 305 № 16 от компании MILO , отличные изделия - рекомендую.
Дорогие друзья , убедительно прошу не мусорить на берегу водоема . Забирайте с собой использованные пакеты , бутылки , пачки из под сигарет . С окурками я не знаю , надо что-то придумать . С каждым годом ситуация усугубляется и уже сейчас кругом "свалка" . Это наша с вами земля и только мы можем о ней позаботится .
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

Провел чудесный день на городском озере . Сегодня сделал ставку на ловлю плотвы . Прикормочную смесь замешал на основе Flagman Secret Roach Black серии GOLD с добавлением темного грунта . В качестве крупной фракции , использовал пеллетс . Прикормка понравилась - отличная физика и стойкий аромат , да и рыба от нее в восторге . Удалось поставить на кормовую точку приличную плотву , некоторые экземпляры приятно удивили . " Влетела " парочка подлещиков , ну и конечно изредка на падении перехватывает уклейка .
Ловил полным штекером - 13 метров . Глубина 1,6 метра , весь поводок лежал на дне . Насадка - два мотыля . Поклевки затяжные и вялые , большинство на " подъем ".
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Звіти не з Волині

Повідомлення chinta »

Половил штекером на городском пляже . Сильный порывистый ветер в лицо , волна . Немного поработал с прикормкой в надежде привадить рыбу покрупнее . Надежды оправдались . Клев сегодня вялый , но шесть " клевак " крупняка удалось добиться . Три обрыва поводка 0,08 , три рыбы удалось завести в подсак и 10 плотвиц перехватили насадку на падении . Крупная рыба на прикормке стояла , но брать мотыля и опарика не очень хочет . Необходимо поработать с насадкой - может пеллетс насадочный или паста .
Какой то мужик , подошел спросить как клюет и наступил на подсак . Подсаку - " каюк " , мужик извинился . Придется покупать новый - " гонка вооружений ".
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”