Звітир. Стир

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

Багато описано риболовні досягнення рибалок на сильно зариблених водосховищах, і ставочках. Еле більшість з цих рибалок постійно практикують риболовлю на на р. Стир. Дана тема створена для того щоб рибалки мали поняття що в р. Стир є також велика, і дуже красива рибка))))
Чекаю звітів...
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

Сам відкрив і сам перший напишу свій звіт.
Вчора зранку перед роботою поїхав на своє улюблене місце. Часу було не багато годинки 2 - 2,5, тоя часу марно не витрачав. Через пів години ось воно, я вже не в місті а на необітаймому острові, далеуо від людей, 1 на 1 з природою, і звіснож з рибою))
Розмотав свої вудочки я підкормив трішки місце, пару жмень горошку, і ось розпочинаються думки про трофеї. Довго літати не прийшлось, перше клювання риби заставило мене призимлитись на землю і слідкувати за поплавками, звісно ж клювання я проспав. Горошина була знята, я перезарядив оснастку і тут почалося. Відразу покльовка, підсічка і на іншому кінці Жилкі вже бється рибка. 2 -3 хв. і вона вже в підсачику, це невеликий язік вагою десь 1 кг. Який відразу ж пішов підсачик фото:1.
Довго не зачекала себе ждати наступна поклевка яка як і наступні 5 непринесла ніякого результату.
Десь приблизно через 1 год. кльов взагалі назвати кльовом не можна було, зник. Я підсипав горошка і майже відразу сильна підтяжка. Смик....і......францион катушки сташно почав віддавати жилку....Шансів взяти його майже небуло. Можливо був великий голавлік, або більш за все, татичко карпік....
Основні жилка 0,18 поводочок 0,10(((((

Ось так проходить рибалочка на руслі р. Стир......Успіхів вам, і не забувайте шо на руслі надзвичайно цікаво ловити рибку. Бо ти ніколи не знаєш що тобі клюне сьогодні))))
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

http://www.rubhoz.com.ua/ погода для риболовів))))
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

"Рибалка в натяжку"
Спінінг спінінгом, але багато читачів форуму не раз ловили поплачанкою на р. Стир. Мабуть неудачно. Причиною того є що більшість риболовів любителів не привикли до течії річкм, до незрузумілих глибин, каряг на дні. І після 1-їж невдачної рибалкі закінули це діло. А зря....
Дана тема посвячуєть розповіді про мою рибалочку на р. Стир в натяжку, нетрадиційний підхід до риболовлі.
І так. Насамперд підходити до даного виду рибалки потрібно не логічно. Тойсть, риболовля на ставку передбачина тим що ви прийшли сіли де - то покраще, підкормили почали ловити. А для риболовлі на річці потрібно для початку, підібрати місце риболовлі( бажано глибоке, і щоб біля берега була глибіна метрів 2,5-3)дане місце я простукував джигом 10грм. Бажано щоб воно було з невеликою течією(десь під кущиком, чи каряжкую), або з обраткою.
Після підбора місця бажано передивитися свої знаряддя праці. Удочку бажано мати 4-5м. з чутливим, або середньо чутливим кінчиком. В моєму випадку використовувалися Neew Hanter 5m, китайська удочка, недорога але дуже удобна і надзвичайно практична при риболовлі в натяжку. Катушка неважлива хочь інерційна :D , головну роль грає лєсочка. Вона повина бути мягкою, і відносно не грубою. В моєму випадку 0.20 Owner, поводок тонший 0.12,0.14, на осінь 0.16.(я використовую Owner).
А от гачок вивинен бути конкретний, так як на річці ти ніколи незнаєш що тобі зараз клюне :) :) :)
Також використовується поплавок як допоміжний сігналізатор покльовки, груз ставити потрібно вищої позначки від грузопідйомності поплавка, в моєму випадку Expert 2.5 гр, груз в мне стоїть 5 грам, так як я ловлю на 4 метровій глибині.....
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

Це був ліричний відступ а тепер по делу :D :D
А діло було так.... Рано вранці коли ще світало, будильник мене підняв, стандартна процедура кава,зуби, і на підалі. Їхати недовга 10км, 15-20 хвилин турістом. Ще 5 хвилин і хантери в воді. Відступлю і скажу, даних 2 місця кормлю 2 неділі горохом, результатів небагато, але вони є і вони не можуть не радувати :lol: :lol: Як говорять старожили, чим кормиш на то і лови, і це діє. Посидівши годину часу на одному місці вирішую швиденько перебігти і спробувати на другому. Після першого ж упусканя горошка клюваня, і ось цей момент, удочка мягенька, а річькова риба така потужна, але парочку секунд задоволення, і невиличкий голавлик грам 900 вже в підсачику. Закинувши знов проспав 2 покльовочки і вирішив бігти за 2-ю удочкою, і не зря. Закінувши 2-гу також майже відразу клювання ну а другого білячка вдалося зафільмувати, надію ви відчуєте теж саме задоволення від перегляду.
Підсумки рибалочки. За 3 години було піймано 2 білячка і зо 10 бонусни плоток грам 300-400 на горох.
Рахую даний виїзд перед роботою вдався так як в 9:00 я вже був дома.
Це тільки початок весни........Дальще буде набагато цікавіше(якщо електріки не доберуться)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: р. Стир

Повідомлення DRAKULKA »

Bodya2222, опять же просьба - не давать ссылок на контент , для просмотра которого нужна регистрация.
Лучше залей на ютуб и вставь сразу ролик в сообщение.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

я поняв
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

І так... Р.Стир не перестає мене дивувати. Хто слідкував за попередніми звітами знає, що на горох гарно ловивився галавлік. А попередніх 2 виїзда дарував мені 1 в суху, а другий здивував. Для мене була піймана рекордна плотва, 1,100 кг. :o (на новому місці) А сьогодні знову був приємно здивований тим, що нове місце є глибшим і з приямком. Глибіна плавно спадала від 3,3 м до 4 :D . Золото а не місце. 2 день кормєшкі а такі результати, а про них більш детально. Всім відомо що по весні риба сильно рано не бере, так і було. Час рибалкі як завжди до 9:00 і на підалі(робота :( :( ). Виїзд в 5:00 20 хвилин їзди, і ось воно, єдине і неповторне, для мене. Коли приїжджаю, аж серце завмирає. Рухи стають плавними і дуже обирежними. Так як рибка дуже пуглива і лишній туп призведе до повного безкльовя. Хантери розмотані, стільчик поставлений, горошок з пшеничкою на гачку пішли в воду. І почалося, очікування...Довго....Довго. Перше клювання в 7:20, лєщик(подлещик грам 800), майже відразу ще три більш-менш одинакові. Ліва удочка працювала, а права геть стояла дубом, вирішив її змістити чуть нище за тецією, напевно пшениця задалеко змивається течією. І майже відразу мочна рідтяжка, підсічка, і ось він, красень сімейства карпових........ЯЗік :D
Вагою біля 2 кг(загальна вага рибок 5,100 кг) Рибалочкою довольний, і поспішаючи попідалив на роботу.
За фото сильно не судіть, напарнік був далеко..
Як я вже казав, на річці ніколи незнаєш що тобі клюне сьогодні :D :D :D
Плотви не сфоткав, як завжди в самий важливий момент забув телефон :cry: :cry: :cry:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: р. Стир

Повідомлення Bodya2222 »

Радує що мої звіти когось цікавлять.
Риболови, спортсмени любителі. Порадьте будь-ласка лесочку основну і поводкову. І направте в якісь магазин.(В моєму толкової немає)
Вимоги: Основна 0.20-0.22, поводок 0.16-.18 відповідно. Ціна середня. можна 300 м розмоткою.
Дякую.
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Відповісти

Повернутись до “Звіти”