• Ласкаво просимо!
  Ласкаво просимо на форум Федерації риболовного спорту Волинської області!

 • Останні повідомлення на форумі

Переглянути останнє повідомлення Чемпіонат Чернівецкої області 27.01.2019р.


ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВИЛОВУ РИБИ МОРМИШКОЮ З КРИГИ27.01.19

« : 10 Січня 2019, 16:11:32 »

ЗАТВЕРДЖУЮПрезидент ЧОФРС______________ Овелько А.Ф.

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З ВИЛОВУ РИБИ МОРМИШКОЮ З КРИГИ1. Мета та завдання:

– популяризація традиційних видів спортивної рибалки;

– залучення широких верств населення до змістовного та активного відпочинку;

– виявлення кращих команд та спортсменів з вилову риби на мормишку.2. Керівництво проведення Чемпіонату.

Загальне керівництво здійснює Чернівецька обласна Федерація риболовного спорту. Безпосереднє керівництво та проведення відкритого Чемпіонату покладається на головну суддівську бригаду, затверджену Чернівецькою обласною Федерацією риболовного спорту.

3. Термін та місце проведення

Відкритий обласний Чемпіонат з вилову риби мормишкою з криги проводиться 27 січня 2019 року з 7 до 17год. Місце проведення змагань : Дністровськ вдсх. біля с. Макарівка, Змагання будуть проведені лише при товщині льоду 10см і більше.4. Учасники змагань

До участі у Чемпіонаті допускаються команди та учасники всіх вікових груп, які подали попередні заявки та одержали погодження оргкомітету. Склад команди – 2 чоловіка.5. Умови проведення Чемпіонату

Відкритий Чемпіонат Чернівецької області проводиться згідно «Правил проведення змагань з риболовного спорту з вилову риби мормишкою з криги», є особисто-командним, внесок з кожного учасника змагань 120 грн., діти до 16 років безкоштовно.7.00-7.30 - реєстрація учасників,команд;

7.30-8.15 - інструктаж, жеребкування, відкриття змагань;

8.15-8.25 - перехід до зони лову;

8.25-8.30 - захід у зону лову;

8.30 - старт І туру;

11.00 - завершення першого туру;

11.00-12.15 підведення підсумків першого туру - обід - жеребкування другого туру;

12.15-12.25 перехід до зони лову;

12.25-12.30 - захід у зону лову;

12.30 - старт ІІ туру;

15.00 - завершення ІІ туру, фініш змагань;

15.00-16.30 зважування риби, підведення підсумків;

16.30 -17.00 - нагородження переможців, закриття змагань.6. Нагородження

Переможці та призери нагороджуються цінними призами, грамотами та медалями.7. Фінансові витратиВитрати, пов’язані з придбанням цінних призів та медалей за рахунок спонсорів. Витрати, пов’язані з нагородженням, підготовкою місць змагань, харчуванням суддів та учасників Чемпіонату, за рахунок внесків учасників.8. Безпека під час проведення змагань

Відкритий Чемпіонат проводиться у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів та культурно-видовищних заходів”.9. Заявки

Попередні заявки подаються до 24 січня 2019 року на електронну адресу: wyuko@rambler.ru з обов’язковим дублюванням на сайті:

http://www.fishingsport.cv.ua/forum/ Оригінали заявок на участь у Чемпіонаті, завірені лікарем, подаються при прибутті на місце змагань головному секретарю суддівської колегії за годину до початку Чемпіонату.Дане положення є офіційним запрошенням на Чемпіонат.Особливі умови:

1. Виловлена риба зберігається учасниками у виданих номерних кульках, у секторі вилучається суддями для зважування і зберігається до кінця змагань.

2. Зважування проводиться суддями. До заліку приймається вся виловлена риба.

3. Тривалість змагань – 2,5години, в два тури.

4. Визначення особистих результатів здійснюється за найменшою сумою місць, зайнятих спортсменом на змаганні.

5. Командна першість визначається за найменшою сумою зайнятих місць у секторах членами команд.

6. Нагородження переможців відбудеться на місці проведення змагань, вручення нагород, призів та грамот проводитимуть організатори та спонсори.Тел.для довідок 0503741837 керівник напрямку Карпюк Р.І.

Перегляди: 733  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення 8-й Відкритий КО, мормишка, 29.12.18


Несприятливі погодні умови не дають змоги підібрати водойму, що здатна задовольнити вимоги проведення турніру. Лід поганий, йде дощ, прогноз не втішний. Турнір переноситься на невизначену дату.

Перегляди: 1070  •  Коментарі: 2  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Продам джиг-головки


обновлю

Перегляди: 5800  •  Коментарі: 8  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Продам зимние жерлицы


обновлю

Перегляди: 5440  •  Коментарі: 4  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення FISHOP - Лучший интернет-магазин для Рыбаков


Новорічна акція на ZEMEX!!!

З радістю повідомляємо, що в період з 15 грудня 2018 року до 15 січня 2019 року, ціни на продукцію ZEMEX будуть знижені до 40% !!!ЗображенняОзнайомитися з асортиментом можна за посиланням:https://fishop.com.ua/udilishcha/vse-udilishcha-zemex

Перегляди: 2813  •  Коментарі: 10  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Продам Shimano Stradic SI4+ 2500, обмін


Продано

Перегляди: 1120  •  Коментарі: 2  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Продам спінінг ZEMEX BASS


ПРОДАНО

Перегляди: 866  •  Коментарі: 1  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Favorite X -1 - обзор трех моделей !!!


Favorite X -1 - обзор трех моделей... Дешево, не означает что это плохо ...

Можно таким простым предложением охарактеризовать данный сегмент спиннингов Favorite X-1. Есть такие спиннинги которые появляются на рынке и сразу являются народными любимчиками, это всем известный блю берд 0.5 - 5 грамм, или более топовые модельки как скай лаин в разных тестах, и к их числу уже я могу смело отнести и нашумевшую новинку Favorite Х-1!

Это как в музыке, когда появляется "вирусный" трек который за считанное короткое время набирает сумасшедшую популярность и позитивные обсуждения, что-то похожее с этим спиннингом.

Теперь давайте перейдет от простых слов до реальных фактов и моих тестов нескольких из модельной линейки, начнем пожалуй с самой коротенькой и легкой которая была в моих руках почти целый сезон.1. Favorite X1 602L 1.83m 3-12g.Не кому не секрет то что я люблю малые реки, в них есть что-то мифическое, этническое и даже не побоюсь таких высказываний как фантастическое.

Пребывание на дикой реке в окружении леса природы и уединения с рекой и ловлей рыбы, это то наверняка за чем мы и все и едем на рыбалку порой преодолевая не одну сотню км.ЗображенняДанная модель - 602-роя - до 12 грамм, это такая себе короткая палочка выручалочка, ей очень удобно работать и в нижнем тесте от 1-2 грамма, удалось мне ей половить и на мормышки весом 0.9 грамм и 1.2 гр, и могу сказать что довольно чувствительный инструмент как для нижнего теста.ЗображенняЗображенняВ ловле не крупного окуня, есть такой термин по отношению к спиннингу как "слив рыбы, всех окуней которые клевали я без проблем изымал из воды, были окуньки и по 20 грамм и по 200 грамм, чуйка на уровне, анимацию этим "колышком" можно тоже приловчиться и делать результативно.Запас мощности в данном спиннинге тоже присутствует, что не может не радовать, был в этом году пойман трофей - лещ на 1.380 на мормышку, именно этой моделькой 3-12, рыба на течении дала хороший бой, а бланк спиннинга не оставил такой красивой рыбке шанса на сход.ЗображенняЧто касательно колебалок и микро-воблерков, х-1 и в этой опции не подвел, лично я не шибко люблю ловить микро-железом на короткие спиннинги, ну это сугубо мое мнение, но если приноровиться то можно уверено ехать на голавля или другую рыбку.ЗображенняЛюбое колебание воблера, колебалки, очень хорошо передается в руку не говоря уже о поклевки на течении того-же голавля или щуки...Что касательно щуки и весов 4-5-6 грамм + приманка, то в этом аспекте вообще проблем нет, отработка по кончику, анимация, контроль рыбы при сопротивлении, да что еще нужно для такого бюджета, довольно универсальное удилище , при этом очень чувствительное.ЗображенняЗображенняЕсли в несколько слов дать характеристику данной модели - это короткое, чувствительное удилище, с запасом мощности, с которым ну очень удобно бродить по заросшим берегам малых диких рек, он очень удобен в руке а посмотрев на ценник сразу пришла фраза на ум с одной рекламы, дайте - ТРИ!2. Favorite X1 802L 2.44m 3-12g и Favorite X1 702ML 2.13m 4-18g .Дело дошло и до лайт сегмента, ранней весной наша экспедиция со съемочной бригадой выдвинулась на Дельту Днепра для съемок фильма Рыбалка по-Украине, цель трофейный окунь.

Как еще проверить на прочность спиннинг, конечно на крупных окунях весом в 1 кг веса ...

Лайт и малые веса в нижнем диапазоне, работа с приманками 2-3", и порой нежные поклевки осторожного Днепровского окуня, который со одна поднимал раки и все это было слышно в руку.ЗображенняЕсть много мнений о длине спиннинга для ловли с лодки - в эту поездку мы ловили с bass - boat`a и удилище в росте 2.44 м подошло как не наесть идеально, контроль приманки, анимация с чувствительным кончиком и порой еще раз повторюсь были нежные поклевки которые были слышны в руку, хотя были и такие с рубрики - отдай спиннинг.ЗображенняЗображенняСпиннинг имеет очень хорошие кастинговые характеристики, для лодки они не так важны, а если речь идет о береговой ловле, то порой 5-7 или 10-ть метров в забросе решают очень многое, не добросил до рыбы, не поймал...ЗображенняЗображенняВспоминая эту поездку за несколько дней рыбалки я ловил исключительно на спиннинги - Х-1, и я на столько привязался к ним, что по приезду домой было не привычно ловит той-же варитой или скай лайном.По приезду с Херсона приобрел себе еще одну модельку Favorite X1 702ML та которая до 18-ти грамм.

Это такое себе короткое удилище 2.13 м с запасом мощности и при таком росте с хорошими кастинговыми характеристиками и как остальные его собратья очень чувствительное.Использовал я его на малых и средних реках нашего края и довольно успешно, данная моделька себя хорошо зарекомендовало в ловле щуки на джиг.При такой длине можно смело им твичит но к такому методу ловли у меня просто не дошли "руки" ловил им исключительно на джиг и разнесенные оснастки.ЗображенняЗображенняЩука и джиг - это уже классика и если вам нужен спиннинг под такие цели, обратите внимание на данную модельку, тестовый диапазон от 4-х до 18-ти позволит вам использовать удилище не только в ловле на силикон, но и на колебалки, воблера и другие методы разнесенных оснасток, такие как отводной поводок, техасская тема, каролина и drop - shot.ЗображенняЗображенняПод каждым этим спиннингом я пишу три аспекта которые характеризуют данную серию, это доступны бюджет , чувствительность и запас мощности.

Очень трудно сочетать три таких важный аспект в одном спиннинге и при этом вложиться в рамки 1 тысячи гривен, что равно порядка 35$ +-, в зависимости от модели.В завершении хочу рассказать еще об одной модельки в моем арсенале это ...3. Favorite X1 802M 2.44m 7-21g Ex.FastДальнобойное, работает с объемистыми приманками, не сливает рыбку и как остальные собратья - чувствительное .

Первое знакомство с этим удилищем было на реке Днепр, а точнее Киевское Водохранилище, отправились с другом на квх, заодно его там и протестировал.

Как сейчас помню судак стоял на песчаных барханах на глубине 4-5 м и свал на 7-мь метров, работали объемистые приманки на глухих головках.

Судак был не крупный, но атаковал жадно, удилище хорошо просекало костистую пасть рыбы, и при этом не давало ей сойти на течении.ЗображенняЗображенняДлинным удилищем если ты ловишь с лодки да и с берега, очень удобно просекать рыбу, за счёт такого рычага и правильной парабулы - поклевка + подсечка = рыбка в руках, "слив" минимален.ЗображенняУдалось также протестировать данную модель на крупной рыбке, выехал на один карповый пруд где есть судак и так уж вышло забагрил за хвост серебренного толстолобика весом больше 6 кг, данная рыбка дала шикарный бой и тем самым задал хорошую взбучку моему удилище, но Х-1 справился ведь по другому и не могло быть - это же Favorite.ЗображенняЗображенняДанная моделька довольно толстая в комлевой части, и с перегрузом она справляется, на Днепре ловил объемистыми приманками и учитывая течение то вполне годно справляется.ЗображенняЧто касательно воблеров этим удилищем я ими не ловил, в основном джиг, веса минимум что использовал это 5 грамм + 3" и по верхам глухая джига 10 грамм и 5" изи шайнер.

Вырвались как-то не большой компанией на одну реку в ловле щуки и мне удалось поймать на 10-ти граммовую колебалку окуня весом под 1 кг.ЗображенняЗображенняКаждое колебание прогонистой блесны было слышно в руку, не говоря уже про сумасшедший удар окуня и борьбу.Несколько раз удилище брал на малую реку, в таких условиях не нужно особо сверх дальние забросы, но река в таком месте, где мало кто ходит много высокой травы, много поваленных деревьев вводу и порой когда рыба хочет сойти в коряги или ветку, нам нужно длинное и довольно мощное - но при этом чувствительное удилище.ЗображенняВот такие они спиннинги от тм Фаворит Х-1, у меня даже родились такие не большие строки по данному спиннингу, Фаворит Х-1 на реке ты - ГОСПОДИН!

Лично у меня больше 15-ти разных спиннингов в том числе и Японцев, и несколько х-1, и в таком бюджете и с такими характеристиками, это пожалуй лучше что есть на рынке на сегодняшний день, у меня все!Не забываем отпускать рыбку.

С ув. Юрий Вознюк

Перегляди: 1035  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар


 • Загальні оголошення

Переглянути останнє повідомлення Група ФРСВО у Viber


Привіт!

Посилання на інвайт (запрошення) до групи ФРСВО у Вайбері (Viber) https://invite.viber.com/?g=m15z4choekZ ... BaX5MPllf4

Приєднуйтесь та підключайте своїх друзів що [

Перегляди: 2036  •  Коментарі: 1  •  Відповісти [ Дивитись всі ]


 • Опитування

Чи підтримуєте Ви впровадження плати за риболовлю?

1. Повністю "за", це гарна ідея.
5
6%
2. Погоджуюся, але є деякі сумніви, що дійсно будуть проводитися зариблення водойм.
8
9%
3. Підтримую, але боюсь що через корупцію значна частина коштів буде розкрадена.
13
15%
4. Так, це збільшить рибопродуктивність водойм, обізнаність аматорів з правилами риболовлі та нормами вилову.
4
4%
5. Було б добре, якщо це покращить культуру риболовлі, роботу рибінспекції і зменшить кількість сіток та електровудок.
18
20%
6. Мені все-одно, мабуть це стосується більше водойм з промисловим ловом.
0
Немає голосів
7. Утопія, до Європи нам ще далеко.
3
3%
8. Важко спрогнозувати.
1
1%
9. Теоретично ідея нормальна і це може принести результати, але невідомо, чи буде це працювати в нашій країні.
14
16%
10. Це абсолютно адекватно, адже мисливці також купують сезонні квитки.
4
4%
11. Тільки тоді, коли буде нормальна робота рибохорони.
14
16%
12. Добре, але вартість не повинна бути високою.
4
4%
13. Не підтримую, оскільки не маю змоги витрачати додаткові кошти на своє хоббі.
0
Немає голосів
14. Категорично проти, я не звик платити гроші за риболовлю.
1
1%
15. Я - браконьєр, не платив і не буду.
0
Немає голосів
 

Всього голосів : 89

 

Перегляд теми


 • Останні зміни на форумі

 • Хто зараз переглядає наш Портал
 • Всього онлайн 32 користувачів :: 1 зареєстрований, 0 прихованих і 31 гостей (Ця інформація базується на активності користувачів впродовж останніх 5 хвилин)
  Рекорд відвідуваності (1206 одночасно) відбувся 22 грудня 2016 20:46

  Зареєстровані учасники: Google [Bot]
  Легенда: Адміністратори, Супермодератори, Член ФРСВО

 •  Дні народження

 •  Пошук

 •  Ваші Друзі
 • В мережі
  Немає друзів в мережі

  Не в мережі
  Немає друзів не в мережі

 •  Прогноз погоди


 •  Нові учасники

 •  Останні боти
 • Google [Bot]
  19 лютого 2020 16:36
  Bing [Bot]
  19 лютого 2020 14:17
  Majestic-12 [Bot]
  18 лютого 2020 10:25
  Google Feedfetcher
  16 лютого 2020 06:49
  MSN [Bot]
  12 лютого 2020 07:42
  Baidu [Spider]
  07 листопада 2019 19:44
  Exabot [Bot]
  02 жовтня 2019 14:30
  Alexa [Bot]
  30 вересня 2019 05:06


 •  Статистика
 • Загальна
  Всього повідомлень: 31191
  Всього тем: 2322
  Всього оголошень: 7
  Всього закріплених: 12
  Всього вкладень: 1956

  Тем за день: 1
  Повідомлень за день: 8
  Учасників за день: 0
  Тем на учасника: 1
  Повідомлень на одного учасника: 16
  Повідомлень на тему: 13

  Всього учасників 1939
  Останній зареєстрований учасник: JocelynNAMvw

 •  Календар
 • Лютий 2020
  Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29

  • Немає поточних подій

  • Немає подій найближчим часом


 •  Випадковий учасник
 • duke1975
  Аватар користувача
  Мальок

  Зареєстрований:14 березня 2010 15:01
  Повідомлень:6


 •  Годинник

 •  Посилання на нас
 • Якщо Ви хочете розмістити посилання на форум Федерація риболовного спорту Волинської області використайте наступний HTML код: •  Корисні посилання