• Ласкаво просимо!
  Ласкаво просимо на форум Федерації риболовного спорту Волинської області!

 • Останні повідомлення на форумі

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Опитування: ЧО Фидер 2009


.

Перегляди: 1568  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Опитування: ЧО Спиннинг берег 05.04.2009


KYM - дуже гарний звіт! Майже як пісня!

Перегляди: 35455  •  Коментарі: 109  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Опитування: Приманки, якими користуюсь дуже рідко!


Сьогодні мав нагоду випадково використати таку приманку як кастмастер китайського виробництва на р. Стир.

Власне, така нагода з"явилась тоді, коли вчепив дорогого воба за очерет минулого року. Ось і вирішив рятувати того воба старим кастмастером, якого купив не помню коли, але ціна тоді була аж 3 грн.

Вся "соль" такого рятування в наступному: кидаю кастмастер, дещо далі очерету (летить кастмастер нівроку!) і автоматом роблю преривисту проводку, направляю кастмастера ближче до зачепленого воба і тут те, чого не очікував - вихід щуки!

Отакої - не очікував ніяк - лише удар - незначне тримання тієї щуки і все - вона сходить. Все відбулось дуже швидко - не встиг зреагувати, адже на клювання і не розраховував, а тільки, щоб вийняти вчепленого воба. Оказалось, що така приманка, яка роками валялась, і яку було не шкода в разі чогось втратити - може спрацювати у самий неочікуваний момент. Одним словом - і таке буває!

Перегляди: 1846  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Опитування: ВИГОТОВЛЕННЯ ФІДЕРНИХ КОРМУШОК


Вготовлення фідерної кормушкиВсім любителям фідера як досвідченим, так і починаючим (таким як я) напевно відоме таке явище, як відстріл кормушки при силовому забросі.Через це, кожен "фідерист" повинен мати їх великий запас.Випадки відриву кормушки бувають не тільки при забросі:

-кормушка зачепилась за корч, зі мною таке було три рази в одному місті, що заставило мене перейти на інше.

-незнаю чи з кимось таке траплялось, але одного разу я забув закрити карабін на противозакручувачі.Наслідок - після приводнення кормушки і спроби звільнити її від прикормки не відчув ніякого опору.

Я навів тільки ті, випадки які траплялись зі мною.І якщо уявити, що тобі на змаганнях випало рибалити якраз в тій зоні де багато корчів....

Це заставило мене задуматися, якщо всереднньму за рибалку (не за кожну звичайно) ми втрачаемо 2-3 кормушки а, може й більше то простий підрахунок дасть такі результати:

середня вартість кормуки 6-7 грн.фірма -і того більше;

Тоді на одну рибалку йде мінімум 15 грн.

Ось тому я виришев робити їх сам.Я думаю всім відомо, що найкращий матеріал для виготовлення кормушки - це пластикова пляшка і не я це відкрив.

Приступаємо до роботи.

Спочатку потрібно зробити грузило.Звичайно можна для цього використовувати мягкий листовий свинець, але оскільки в мене його не було, я вирішив грузило відлити.

Формою буде служити глина.
Грузило 1.JPG

На мою думку це найкраще ріщення.Отже:

1.Зволожуємо глину і розминаємо.(має вийти трішки м'якше як пластилін).

2."Трамбуємо" глину у підходящу баночку (нап. картонна пачка від соку).

Далі потрібно зробити так н. штамп.У мене це пластмасова пластина, яка порізана на потрібної величини полоски.В принципі в якості штампу може служити любий твердий матеріал (нап. коробка від дисків чи касет).
Грузило 2.JPG

Наступний крок:

3.вдавлюємо пластинку в глину тим самим отримуємо форму для відливу.
Грузило 4.JPG

Але й це ще не все.Для кріплення грузила потрібно вилити ще й так н. заклепки.тому і робимо наступне:

4. в видавленій формі робимо два отвори потрібного діаметру.

5.залишилось тільки покласти скобу, щоб було за що кріпити кормушку до оснастки

(можна влити і вертлюжок)
Грузило 5.JPG

6.розплавлюємо олово та відливаемо.
Грузило 3.JPG
Грузило 6.JPG
Грузило 7.JPG

З готових грузиків відкушуємо кусачками нерівності.

7.Прилаштовуемо грузик до заготовки, вирізаної з пляшки, робимо отвори по периметру кормушки (паяльником, або розпеченою трубкою).
Готово!.JPG

На останок скажу про переваги цієї кормушки над іншими:

1.Дешево.Доступність матеріалів.

2.Дає змогу рибалити в закорчрваних місцях,навіть якщо обірвеш, все одно не так шкода, як фірмової.

3.Кормушка випливає на поверхність швидко, тим самим даючи змогу рибалити за широкою лінією водоростей.А як часто попадається риба, яка навіть не перевищує ваги кормушки і поррібно волочити її подну до самого берега, особливо коли ловиш на дальній відстані. P.S. Цей пункт стосується і №2.

От і все.

Перегляди: 3283  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Трубка противозакручувач


А яка довжина?

Приблизительно 25-30 см.

Перегляди: 4576  •  Коментарі: 6  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Опитування: 10+1 способов скачать видео с ЮТУБЕ


Очень часто хочется сохранить просмотренное на YouTube.com видео у себя на компьютере. Бывает просто понравился клип, бывает при плохом соединении просто невозможно смотреть в онлайне. Всякое бывает. Бывает что сидишь в туалете, а тут звонят в дверь. Хреново. Ну так вот, сейчас я расскажу про несколько способов скачать видео с youtube.Способ первый. – Самый удобный! Есди вы находитесь на самом Ютьюб, просто добавьте “ss” к адресу ролика, чтобы получилось, к примеру так: http://ssyoutube.com/watch?v=S48U0UNMxUE

Если же Вы находитесь на странице, где выложено видео, просто в начале адресной строки добавьте sfrom.net/ и нажмите Enter. (пример: sfrom.net/http://youtube.nnm.ru/rus…).

Если на странице размещено несколько видео роликов, вы получите список прямых ссылок для скачивания. SaveFrom.net всегда под рукой! Он позволит бесплатно скачать с YouTube, rutube.ru, vkontakte.ru, DepositFiles, LetitBit и многих других сервисов.Способ второй – В этом случае используется другой сайт - www.videodl.org. Копируете ссылку на видео, заходите к ним на сайт, вставляете в поле, жмете кнопку, сохраняете видео.. право, требуется гораздо больше времени. К тому же иногда первый – SaveFrom.net – дает бОльшую скорость скачивания. Ну это раз на раз не приходится.Способ третий – На сайте vixy.net/flv_converter можно ввести ссылку на видео и на выходе получить готовый кодированный файл – какой хотите – avi, mov, mp4, 3gp или только аудио-дорожку в mp3. Очень удобно.Способ четвертый – для пользователей браузера Mozilla Firefox. Плагин, с помощью которого можно качать видео с YouTube.Способ пятый – снова онлайн-даунлоадер. На этот раз video.qooqle.jp/dl. На выходе – flv-файл.Способ шестой – извращенский. Не знаю как с другими браузерами, но Опера сохранит просмотренное видео в Кеше. Нужно по дате найти flv или swf файл.

C:\Documents and Settings\–ваш-логин–\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\–код-профайла–\CacheСпособ седьмой – воспользоваться программой YouTubeGrabber (и зеркало). Очень простая, имеет всего одно поле ввода для адреса видео и одну кнопку – Grab! Весит всего 167 кб. Просто прелесть.Способ восьмой – неожиданный. Оказывается USDownloader с помощью которого качают файлы с рапиды и меги можно легко качать youtube-видео. Скачать программу можно отсюда.Способ девятый – еще одна удобная программа для скачивания и кодирования – VideoGet. На выходе получаете нужный вам файл.И, наконец, способ десятый. Чуть более комплексный подход – программа YouTube Spider. С ее помощью производится поиск видео на youtube.com. Кроме всего прочего можно и скачивать видео с конвертацией в mpeg. Скачиваем отсюда.(c)http://mokoblog.com/2007/03/21/10_sposo ... s_youtube/Бонусный, 11, способ (подсказаный Jeka911)Можно еще так:

www.youtube.com/watch?v=2B-IWVUikHMМеняем youtube на kissyoutube:www.kissyoutube.com/watch?v=2B-IWVUikHMDownload now -> Save As (soms.flv) -> Радуемся.Еще сайты с помощью которых можно качать с ютуба и других шаровых хостингов для видео (список будет пополнятся, если знаете такой сайт оставляйте ссылку в коментариях):vidirect.rukeepvid.com0download.ruvideosaver.ucoz.ru

Перегляди: 3473  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Опитування: ЧО Спиннинг берег 2009


.

Перегляди: 1634  •  Коментарі: 0  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Опитування: Damiki Pirami


Дякую за відповідь. В мене щей тонучий варіант,і якраз ті самі нюанси гри- на легку анімацію реагує вяло а,сильні ривки викликають дуже різкі уходи навіть з розворотами, "золотої серединки"( в мому розумінні) стабільно досягнути тяжко, думав в цьому проблема.Хоча може просто не попадав в потрібне місце і час для цього воба. Маю йозурівский LX, теж рохвалений як щучий,сезон не міг обловити, а потім попав в ситуацію коли окуні атакували його по декілька штук одночасно,сідали по двоє. Якщо ще прикинути що в принципі одинакова проводка здійснена різними руками в яких різні палки і різні шнури може відрізнятись як чорне і біле,то передати словами ці нюанси зовсім тяжко, але не неможливо. Скільки людей стільки думок, та всі цікаво почути, будем спілкуватись .

Перегляди: 3227  •  Коментарі: 3  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Опитування: Карелія, р. Охта 2006


Да уж поработали на славу....

Карелия, Байкал и Трёхречье моя мечта!!!

Перегляди: 2846  •  Коментарі: 2  •  Додати коментар

Переглянути останнє повідомлення Вкладення Опитування: Рибацька зустріч-віче Волинян та Ровенчан


Приманка ручної роботи напевно має власну енергетику(ауру), адже майстер вклав в неї свою душу. Думаю всім номінантам буде не важко відписатись на форумі (і майстру) яких риб буде добуто за допомогою призових приманок.

Перегляди: 19395  •  Коментарі: 41  •  Додати коментар


 • Загальні оголошення

Переглянути останнє повідомлення Група ФРСВО у Viber


Привіт!

Посилання на інвайт (запрошення) до групи ФРСВО у Вайбері (Viber) https://invite.viber.com/?g=m15z4choekZ ... BaX5MPllf4

Приєднуйтесь та підключайте своїх друзів що [

Перегляди: 2043  •  Коментарі: 1  •  Відповісти [ Дивитись всі ]


 • Опитування

Чи підтримуєте Ви впровадження плати за риболовлю?

1. Повністю "за", це гарна ідея.
5
6%
2. Погоджуюся, але є деякі сумніви, що дійсно будуть проводитися зариблення водойм.
8
9%
3. Підтримую, але боюсь що через корупцію значна частина коштів буде розкрадена.
13
15%
4. Так, це збільшить рибопродуктивність водойм, обізнаність аматорів з правилами риболовлі та нормами вилову.
4
4%
5. Було б добре, якщо це покращить культуру риболовлі, роботу рибінспекції і зменшить кількість сіток та електровудок.
18
20%
6. Мені все-одно, мабуть це стосується більше водойм з промисловим ловом.
0
Немає голосів
7. Утопія, до Європи нам ще далеко.
3
3%
8. Важко спрогнозувати.
1
1%
9. Теоретично ідея нормальна і це може принести результати, але невідомо, чи буде це працювати в нашій країні.
14
16%
10. Це абсолютно адекватно, адже мисливці також купують сезонні квитки.
4
4%
11. Тільки тоді, коли буде нормальна робота рибохорони.
14
16%
12. Добре, але вартість не повинна бути високою.
4
4%
13. Не підтримую, оскільки не маю змоги витрачати додаткові кошти на своє хоббі.
0
Немає голосів
14. Категорично проти, я не звик платити гроші за риболовлю.
1
1%
15. Я - браконьєр, не платив і не буду.
0
Немає голосів
 

Всього голосів : 89

 

Перегляд теми


 • Останні зміни на форумі

 • Хто зараз переглядає наш Портал
 • Всього онлайн 22 користувачів :: 1 зареєстрований, 0 прихованих і 21 гостей (Ця інформація базується на активності користувачів впродовж останніх 5 хвилин)
  Рекорд відвідуваності (1206 одночасно) відбувся 22 грудня 2016 20:46

  Зареєстровані учасники: Google [Bot]
  Легенда: Адміністратори, Супермодератори, Член ФРСВО

 •  Дні народження

 •  Пошук

 •  Ваші Друзі
 • В мережі
  Немає друзів в мережі

  Не в мережі
  Немає друзів не в мережі

 •  Прогноз погоди


 •  Нові учасники

 •  Останні боти
 • Google [Bot]
  27 лютого 2020 18:09
  Bing [Bot]
  27 лютого 2020 17:21
  Majestic-12 [Bot]
  24 лютого 2020 13:33
  Google Feedfetcher
  24 лютого 2020 03:01
  MSN [Bot]
  12 лютого 2020 07:42
  Baidu [Spider]
  07 листопада 2019 19:44
  Exabot [Bot]
  02 жовтня 2019 14:30
  Alexa [Bot]
  30 вересня 2019 05:06


 •  Статистика
 • Загальна
  Всього повідомлень: 31196
  Всього тем: 2322
  Всього оголошень: 7
  Всього закріплених: 12
  Всього вкладень: 1956

  Тем за день: 1
  Повідомлень за день: 8
  Учасників за день: 0
  Тем на учасника: 1
  Повідомлень на одного учасника: 16
  Повідомлень на тему: 13

  Всього учасників 1940
  Останній зареєстрований учасник: Vapetrism

 •  Календар
 • Лютий 2020
  Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29

  • Немає поточних подій

  • Немає подій найближчим часом


 •  Випадковий учасник
 • maresohatem34
  Аватар користувача
  Ікринка

  Зареєстрований:25 лютого 2018 18:01
  Повідомлень:0


 •  Годинник

 •  Посилання на нас
 • Якщо Ви хочете розмістити посилання на форум Федерація риболовного спорту Волинської області використайте наступний HTML код: •  Корисні посилання