Сезон 2013 рокуVIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.04.13

Модератор: President

Аватар користувача

vik-jas
Карась
Повідомлень: 85
З нами з: 19 березня 2010 12:41
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення vik-jas »

НАЙЩИРІШІ привітання переможцям!!! super
так тримати!!!
шкода що наші змагання відбулись в один день, але думаю що ще пересічемось нераз
Аватар користувача

SKORPIONS
Карась
Повідомлень: 86
З нами з: 31 жовтня 2012 14:13
Справжнє ім'я: Михайло
Звідки: м.Ковель

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення SKORPIONS »

Вітання переможцям!!
Від себе також добавлю фото!! rzhach:
Зона-В
Зображення
Зображення
Зображення
Перерив між 1м та 2м стартом 1го етапу!!
Зображення
2ий старт 1го етапу!
Зображення
Не має нічого кращого за відпочинок на риболовлі!!!
Аватар користувача

SKORPIONS
Карась
Повідомлень: 86
З нами з: 31 жовтня 2012 14:13
Справжнє ім'я: Михайло
Звідки: м.Ковель

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення SKORPIONS »

2 етап зона-С!
Зображення
Зображення
Ось така плотва клювала!!!Инколи навіть окуню не давала клювати!!!!
Зображення
Після закінчення 3го етапу хлопці переключились на ловлю плотви!!
Зображення
Ось и кінець змагань учасники чекають результати!!!
Зображення
Не має нічого кращого за відпочинок на риболовлі!!!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення President »

Победители и призёры примите поздравления. buket: buket: buket:
Аватар користувача

Кот
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 07 травня 2012 10:11

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення Кот »

Доброго всім дня шановні учасники форуму. Напишу невеличкий звіт від безпосереднього учасника про змагання, які відбулися в с. Колодеже.
По перше хочу привітати переможців та призерів змагань, подякувати суддям, організаторам, та сказати величезне дякую всім учасникам за чесну боротьбу і той настрій який був подарований в ці дні риболовного свята.
Отже почнемо.
Етап 1. Як все починалось.
Жеребкування зон поставило мене в такому порядку В,С,А. До старту відчуваю мандраж в колінцях та тремтіння в руках. Звичайно що хвилююсь . Перші змагання для мене в цьому році. Лунає постріл. Старт! Роблю перші закиди. Перші проводки. Нуль. Активно починаю переміщуватися по зоні. Дивлюсь за суперниками, бігаю, міняю приманки, вагу груза, проводки. Нуль. Бачу десь в середині зони відловлюються суперники. Біжу в 9 сектор, і наприкінці першого старту відходжу від нуля. Спрацював Micro Crub на двох грамах. Отже перша рибка є. Другий старт починаю на початку зони. В сьомому секторі суперник із команди «Трофей» ловить раз за разом. Переміщуюсь в сусідній з ним сектор, заробляю одне клювання на черв’яка від рейнса, та на тому і все. До кінця другого старту скупав половину приманок. Результат не радує. Третій старт починаю в 7 секторі. Вирішую половити в ньому і не переміщуватися. І буквально через пару хвилин після старту відловлююсь на поляріса машинне масло на вибросі 3 грамового груза. Заробляю ще одну покльовку,спостерігаю як рядом ловить Віктор Жалнін. А в мене не клює. На фініші я восьмий. 4 покльовки – 2 рибини. Реалізація 50%. Дякую рибі і за це.
Етап 2. Мрії збуваються.
Зона С. Післяобідня пора. Значно потепліло, помінявся вітер. Якщо зранку в зоні С він був в спину, то тепер став боковим. На перерві колеги по команді підказали на які сектора треба звертати увагу. Отже план є. Жеребкування ставить мене як раз там, де треба. Забігаючи наперед, скажу що в цих секторах я і відловився. Старт етапу, через хвилин 15 відловлюється суперник в сусідньому секторі. А за ним і я. Знову працює поляріс від крєйзі фіш. До кінця першого старту попадає ще один окунь. Поки що іду третім. До речі в суперників і в колег по команді працювали зовсім інші приманки. Риболов ловить на приманку, якщо вірить в те, що вона ловить. В перерві обговорюємо з суперниками поведінку риби і розуміємо, що ми її (рибу) не розуміємо. Приманки, проводки в кожного свої. Закономірності немає ніякої. Я відловився в основному на дальніх дистанціях з вагою 3-4 грами. В другому старті на звичайного твістера на двох грамах добираю окуня. І закінчую другий старт на 3 місці. В третьому старті вдало займаю 4 сектор і за 10 хвилин до кінця етапу відловлююся і на 6 грам виграю в другого місця.
Етап 3. Наша мета – вижити.
Другий день. Зона А. Вчора тут була заруба. Працювали тільки сектора в кінці зони. Планую свій старт з них. План мінімум – відійти від нуля. В першому старті це й роблю. Знову 3 грама і знову поляріс. Через декілька хвилин ловлю другого і закінчую старт на 2 місці. «Ото зараз мені попре риба» - подумав я. «А фіг тобі» - подумала риба. Я не вірив в це до кінця етапу. Ще зранку робочі сектори раптом почали здавати позиції. Хто це зрозумів, і перемістився туди де нікого не було той і виграв зону. Спостерігаючи за тим, як суддя бігає до Віталіка Віжанського важити рибу, я вперто не хотів сходити з 12 сектора. А коли вирішив щось поміняти і перемістись – вже було пізно, та й суперники ставши на цей сектор( і в сусідні з ним) цілком успішно відловилися. Фініш. Ну все, хана, подумав я. Я десь в кінці - і це означає, що перед командою через мене з’явився шанс злетіти з призів. Але на моє щастя я опинився на 7 місці. І команда все ж такі втрималась на 2 місці.
Наприкінці статистика
Клювань за всі змагання – 12
Зловлених риб – 8
На червяка нідл – 1
На мікрограб – 1
На поляріс – 5
На твістер – 1.
Вага 2 гр – 2
Вага 3 гр – 5
Вага 4 гр – 1.
На цьому все. Дякую за увагу. До зустрічі на водоймах рідного краю.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення President »

Зображення

Призи від Спонсорів
Зображення Зображення

Зображення

Номінація «Найкращий дебют» - приз від магазину «Фортуна рибалки» отримав Купіра Андрій, Володимир-Волинський
Зображення

Номінація «Найбільша риба – окунь» - призи від компанії «Crazy-fish» отримав Редчук Максим, Луцьк
Зображення

Номінація «Найважчий улов» - призи від компанії «Crazy-fish» отримав Хмарін Павло, Луцьк
Зображення

7 місце (призи від компанії «Ібіс») – Солоний Ігор, Житомир
Зображення

Зображення

6 місце (призи від компанії «Ібіс») – Боярчук Сергій, Луцьк
Зображення

5 місце (призи від компанії «Ібіс») – Редчук Максим, Луцьк
Зображення

4 місце (призи від компанії «Ібіс») – Купіра Андрій, Володимир-Волинський
Зображення
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення President »

Тестування спінінгів «Favorite»

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення
Зображення Зображення

Перший риб під час тестування
Зображення
Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення President »

Особистий залік
3 місце (призи від компанії «Crazy-fish» та магазину «Фортуна рибалки») – Віжанський Віталій, ФРСВО
Зображення

2 місце (призи від компанії «Crazy-fish» та магазину «Фортуна рибалки») – Хмарін Павло, ФРСВО
Зображення

1 місце (призи від компанії «Crazy-fish» та магазину «Фортуна рибалки») – Байда Юрій, ФРСВО
Зображення

Командний залік
3 місце (призи від компанії «Ібіс» та компанії «Crazy-fish») – команда «Jigmen», ФРСЖО
Зображення

Зображення

2 місце (призи від компанії «Ібіс» та компанії «Crazy-fish») – команда «ЛІРоЛ», Луцьк
Зображення

Зображення

1 місце (призи від компанії «Ібіс» та компанії «Crazy-fish») – команда «Фарт», ФРСВО
Зображення

Зображення

Призери змагання
Зображення

Зображення

Загальне фото учасників VIII Кубку Волинської області
Зображення

Висловлюємо щирі вітання та подяку:
- спонсорам змагання: компанії «Ібіс», компанії «Crazy-fish» та луцькому магазину «Фортуна рибалки»
- усім учасникам змагання та гостям із Житомира та Житомирської області
- суддівській колегії на чолі Анатолія Мусь
- шеф-кухарю Сергію Кириченко
- господарю водойми у с. Колодеже Тарасу Гордіюку

До зустрічі на водоймах Волинського краю!

Ваня Кубик
Лящ
Повідомлень: 128
З нами з: 27 грудня 2012 20:49
Справжнє ім'я: Ваня

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення Ваня Кубик »

Во первых всем спасибо за хорошо проведённое время!
Поздравляю всех призёров соревнований.
Хоть клёв и не радовал,но на это и соревнования чтобы доказать что ты можешь поймать в любых условиях.Было бы неплохо ввести понятие fair play как в футболе,а то некоторые люди очень странно соревновались.
Теперь про тест палочек.
Мне попала моделька Favorite Vizor 602UL с 1-7 грамма.Палочка очень звонкая и интересная.Как для джига так и для воблерочков.Хотя мне кажется что воблерочки ей больше по душе.Жаль что дул губатый ветер в харю и не очень получилось проверить её бросковые качества,но три грамма чебуратора она кидала супер.Грамчик уже не очень.(больше веса не ставил).Воблерочи летели тоже хорошо,и твичились тоже замечательно.Короче супер палочка для речек таких как наша Луга,где можно половить как на джиг так и на воблеры:голавлика,окунька и прочую интересную рыбу.И это можно зделать одной палочкой.
З.Ы.:Спасибо Саше Линчуку за компанию в третьем старте!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: VIII Кубок Волинської обл(берег-спін), Колодеже, 20-21.0

Повідомлення B.B.B. »

Відзначу кілька слів.
Змагання лишило багато приємних спогадів.
Зображення
Вкотре маємо потужну спонсорську підтримку, а це компанії «Ібіс» та «Crazy-fish» за що велика Подяка.
Зображення

Зображення
Варто відзначити, що на сьогодні Волинь спроможна зібрати 10 власних команд, чого тривалий час не можна було досягнути. І слід віддати належне – нашим шановним гостям, командам із Житомирської області «Jigmen» та «Перша зміна»
Окрім цього, компанією «Ібіс» було надано можливість протестувати спінінги таких моделей, як Favorite Synapse SYS-662UL; Favorite Vizor 602UL, 1-7 гр; Favorite Synapse SYS-702ML та інші цікаві моделі.
Та про все попорядку.
Отож, 1 етап – залишив далеко неоднозначні моменти. Якщо ще на передодні окунь ігнорував швидкі проводки і слід було працювати проводками по типу волочіння із паузами, то саме у день змагання активна проводка відіграла вирішальну роль. Як наслідок, лідери мають до десятка хвостів і більше. По приманках – від рейнса, кайтеча, крейзі до цуніків, твістерів і т.д. Пріоритетом слугував дальний закид і робота джигом від 2 гр. і вище. Пригадую, що другий закид приносить схід полосатого, а потім як обрізало. Помічаю, як вправно працює Павло Хмарін із полосатими і приманкою дуже схожою на Reins Aji Ringer. Інші учасники непогано працюють цуніками. Отож, кінцівку етапу завершую копією цуніка від Crazy-fish темно-зеленого кольору.
2 етап не став особливо несподіваним. Враховуючи активність окуня, включив роботу звичних твістерів від Манса маслянистого кольору і шарнір в 1 гр. Усю рибу узяв практично в ногах, а це десь в районі 10 хвостів. Звісно, узяти окуня із дальнього закиду лишалось вкрай перспективним, однак не було потрібного інструменту.
3 етап пройшов під егідою спінінгу Favorite Synapse SYS-702ML із тестом 4-16 гр. та однієї приманки. Пригадую, що на загальному тренуванні працював Favorite Synapse SYS-662UL – спінінг лишив гарні враження. Дуже зручно було працювати малою вагою. При цьому включав у роботу і мормишку і дрібний шарнір. Та цього разу слід було включити у роботу більш важку артилерію. Нагода із новими спінами для тесту як ніколи була актуальною. Отож і вибір впав на Favorite Synapse SYS-702ML із тестом 4-16 гр. Не стану розписувати деталі та писати оди. Зону узяв саме цим спіном. Уся риба у 3 етапі окрім одного окуня, котрий піймався після сигналу була узята саме цим інструментом. Два ключових фактори даного спіну – дальність закиду та чутливість. Якщо врахувати, що ловив шнуром далеко не Ул-класу і при цьому мав переконливу перевагу у дальності закиду, то така деталь як те, що жоден окунь не зійшов, є актуальною. Досить комфортно було працювати вагою 4-5 гр., хоч і 3 гр. було цілком достатньо. Іншою важливою особливістю є приманка, котра виявилась фаворитною у 3 етапі – Cruel Leech від «Крейзі фіш» у кольорі «болото».

Загалом, змагання видалось повчальним, цікавим. Де, як не на змаганні можна почерпнути багато практичної інфи щодо ловлі спіном.
Віддам належне усім учасникам змагання, гостям із Житомирської області за активну участь, боротьбу і виняткова повага переможцям та призерам VIII Кубку Волинської області.
Зображення

Подяка Сергію Кириченко за смачну рибацьку юшку, суддям за справну суддівську роботу, хлопцям по команді за витримку і зростаючий результат протягом усіх трьох етапів і шановним Спонсорам (компанії «Crazy-fish» та «Ібіс») за активну підтримку риболовного спорту у Волинському краї.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”