Все інше про спінінгову ловлюКоли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на спін?

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на спін?

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Хотілося б більш точніше знати про наш ВОЛИНСЬКІЙ жор щукі восени. МОжливо хтось робив якісь замітки кожного року (ну там, коли розпочинався і коли закінчувався) щоб знати більш точніше на яку дату потрібно готовитися.Просто не завжди виходить кожний день їздити на рибалку от і хотілося б знати більш точну інфу :? І підкажіть на що буде краще пробувать ловити щуку на силікон, залізо, чи воблери?(чув що і в холодній воді на воби досить успішно ловлять щуку)
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення sentkroy »

Знал бы прикуп, жил бы в Сочи... :D
P.S. звеняйте, відповідь на дане питання знає сама щука
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Rostislavоvich »

:) Ну взагалі вважається що жор починається осінню,це вересень ітд але у кожного рибалкі жор йде по свому графіку.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення DRAKULKA »

Не, ну когда будет клевать? Вопрос актуальный!
Конечно кто не понял - я шучу. И пока что не знаю стоит ли разбирать такие вопросы. Люди годами изучают на них ответы, анализируют несметное количество факторов, кто осмелится дать однозначный ответ?
Аватар користувача

Андрей
Минь
Повідомлень: 166
З нами з: 19 серпня 2009 22:47
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Андрей »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:Хотілося б більш точніше знати про наш ВОЛИНСЬКІЙ жор щукі восени. МОжливо хтось робив якісь замітки кожного року (ну там, коли розпочинався і коли закінчувався) щоб знати більш точніше на яку дату потрібно готовитися.Просто не завжди виходить кожний день їздити на рибалку от і хотілося б знати більш точну інфу :? І підкажіть на що буде краще пробувать ловити щуку на силікон, залізо, чи воблери?(чув що і в холодній воді на воби досить успішно ловлять щуку)
В1дпов1д1 як такої взагал1 не має !!!
Кожна водойма по-своєму р1зна, в1дпов1дно й активн1сть риби на кожну водойму припадає в р1зний час.
Порада така: їздити, їздити і ще раз їздити, на день, на п1в дня, на годину ... так ти будеш накопичувати власний досв1д 1 буде тоб1 щастя !!!
Аналог1чна ситуац1я 1 з приманками: на одн1й водойм1 одна, на 1нш1й - друга ... а буває таке, що на одн1й водойм1 одного дня працює гарно одна приманка, а на наступний - ця ж приманка 1гнорується.
Рибалка - це суц1льний експеримент.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Андрей писав:
Lyc'kuy_Ruba4ok писав:Хотілося б більш точніше знати про наш ВОЛИНСЬКІЙ жор щукі восени. МОжливо хтось робив якісь замітки кожного року (ну там, коли розпочинався і коли закінчувався) щоб знати більш точніше на яку дату потрібно готовитися.Просто не завжди виходить кожний день їздити на рибалку от і хотілося б знати більш точну інфу :? І підкажіть на що буде краще пробувать ловити щуку на силікон, залізо, чи воблери?(чув що і в холодній воді на воби досить успішно ловлять щуку)
В1дпов1д1 як такої взагал1 не має !!!
Кожна водойма по-своєму р1зна, в1дпов1дно й активн1сть риби на кожну водойму припадає в р1зний час.
Порада така: їздити, їздити і ще раз їздити, на день, на п1в дня, на годину ... так ти будеш накопичувати власний досв1д 1 буде тоб1 щастя !!!
Аналог1чна ситуац1я 1 з приманками: на одн1й водойм1 одна, на 1нш1й - друга ... а буває таке, що на одн1й водойм1 одного дня працює гарно одна приманка, а на наступний - ця ж приманка 1гнорується.
Рибалка - це суц1льний експеримент.
Дяякую)буду пробувать почастіше їздити) а от про воблери:чи варто пробувати на них ловити осінню або пізною осінню? Чи можливо не заморочувати собі голову і спокійно ловити на джиг?(просто я більш на меляках ловлю, то там воблери поверхносні як на мене краще підходять)
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

....
Востаннє редагувалось 23 квітня 2012 23:07 користувачем Lyc'kuy_Ruba4ok, всього редагувалось 1 раз.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Вітус »

:o ЦЕ Страйк Про Євро мінноу? Той шо 9 см? Я свого цілий сезон не можу розловити :cry: Грає бесподобно, а риб його чомусь ігнорує... :?
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Вітус »

Демчук Вадим писав:А ваш в якій розкрасці ?
Козирна ;) 096SA
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Коли в (волинській області) розпочнеться щучий Жор на сп

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Вітус писав::o ЦЕ Страйк Про Євро мінноу? Той шо 9 см? Я свого цілий сезон не можу розловити :cry: Грає бесподобно, а риб його чомусь ігнорує... :?
я його теж дууууже довго не міг розловить але ось результат))це перші його щук :lol: 8-)
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”