Сезон 2011 рокуФестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.11.11

Модератор: President

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.1

Повідомлення B.B.B. »

Завдячуючи учасникам Фестивалю-змагання "Турія" та організаційній групі (Святослав Халєєв, Сергій Семенюк, Богдан Сметюх) свято відбулось!
Наразі протокол - https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... f=8&t=1342
Вітаємо призерів та учасників змагання!
Максимка - молодець! Вкотре показав стабільний виступ!
Пізніше викладу фото-звіт!
Востаннє редагувалось 14 листопада 2011 17:37 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.1

Повідомлення B.B.B. »

Уперше 12 листопада 2011 року у м. Ковель на ковельському водосховищі було проведено фестиваль-змагання „Турія” (ловля хижої риби спінінгом із берегу)

Зображення

Змагання було проведено за підтримки Федерації риболовного спорту Волинської області та у співорганізації групи ініціативних учасників: Святослава Халєєва, Сергія Семенюка та Богдана Сметюха

У фестивалі взяло участь 29 учасників, із яких 7 дітей віком від 13 до 16 років:
- Халеев Святослав (Ковель)
- Віжанський Віталій (Луцьк)
- Карпюк Роман (Луцьк)
- Лінчук Олександр (Луцьк)
- Редчук Максим (Луцьк) н.п.
- Семенюк Сергій (Володимир-Волинський)
- Федосейкін Микола (Володимир-Волинський)
- Міцевський Віталій (Луцьк)
- Сметюх Богдан (Ковель)
- Мажула Роман (Ковель)
- Улітич Сергій (Ковель)
- Купіра Андрій (Володимир-Волинський)
- Смаль Михайло (Ковель)
- Римарчук Максим (Ковель) н.п.
- Остапчук Олександр (Ковель)
- Сачук Богдан (Ковель)
- Кубюк Іван (Володимир-Волинський)
- Литвинюк Анатолій (Луцьк) н.п.
- Кравчук Роман (Ковель) н.п.
- Пініч Олександр (Ковель)
- Лінецький Жан (Ковель)
- Лугвіщук Сергій (Ковель)
- Данчук Роман (Ковель)
- Гасіч Василь (Ковель)
- Віднік Станіслав (Ковель) н.п.
- Артишок Петро (Ковель) н.п.
- Матвієйко Ярослав (Луцьк)
- Романов Віктор (Луцьк)
- Жук Ілля (Ковель) н.п.

Попри примхи погоди, перший сніг і ранковий мороз у -4 градуси - свято відбулось.
Коротко про події фестивалю-змагання „Турія” можна помітити на фото.

Відкриття фестивалю

Зображення Зображення

У перерві між етапами
Зображення Зображення

Результати акції „чистий берег” – спалене сміття
Зображення

У перерві між етапами
Зображення Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення

По завершенню фестивалю-змагання „Турія” очікували ось таки призи від наших Спонсорів (ТРАНСПОРТНО-ЕКСПЕДИЦІЙНА КОМПАНІЯ "ДЕЛІВЕРІ" http://www.delivery-auto.com, магазин „Поплавок” м.Ковель, п-ць Конограй Сергій;
приватний підприємець Герез Володимир, м. Ковель; магазин "Рибачок", м. Луцьк)

Зображення

Відповідні нагороди, відзнаки та призи отримали усі учасники фестивалю-змагання „Турія” (ловля хижої риби спінінгом із берегу).
Також відзначили номінантів:
- "найбільший окунь" вагою 88 гр. – Святослав Халєєв
- "найбільша щука" вагою 456 гр. - Віталій Міцевський

Призерами фестивалю-змагання "Турія" стали:
3 місце - Сергій Улітич, м. Ковель

Зображення

2 місце - Віталій Міцевський, м. Луцьк
Зображення

1 місце - Максим Редчук (14 років), м. Луцьк
Зображення

Загальне фото призерів змагання
Зображення

Загальне фото усіх учасників фестивалю-змагання "Турія"
Зображення

P.s. По завершенню фестивалю-змагання "Турія" було домовлено, що через тиждень проведемо ще одне фестиваль-змагання "Турія-2", яке буде проведено нижче Ковельського водосховища в районі с. Тойкут безпосередньо на р. Турія.[/size]

До зустрічі на водоймах рідного краю!
Востаннє редагувалось 18 листопада 2011 12:26 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.1

Повідомлення Mak7 »

Фестиваль пройшов на славу!
На жаль, з погодою та з активністю риби нам не пощастило. Та всеодно було класно!
Приїхавши на водойму всі були неприємно здивовані. Холодний пронизливий вітер та мороз. Та це нікого не зупинило. Готуєм снасті, реєстрація, шикування, і вперед. Перший етап пролетів дуже швидко. Відловитися вдалося тільки чотирьом учасникам. Серед тих везунчиків яким вдалося піймати рибу був і я.
Перерва, короткий відпочинок і в бій.
Другий етап було вирішено провести на протилежному березі. На цей раз мені знову поталанило вимучити одного окунця, який врятував мене від нуля. У цьому етапі відловилось значно більше учасників, що звичайно радувало. А улов Віталія Міцевського вразив усіх.
Перерва, обідаєм, відпочиваєм. Поки готувалася уха, ми з Толіком Литвинюком бавились окуньом на дамбі, який проявляв значно більшу активність, чим риба в зоні змагань. Пообідавши, розпочинаєм третій етап.
В третому етапі я впіймав знову ж таки одного окунця, який мене врятував і завдяки якому я отримав перемогу.
Хочу висловити щиру подяку організаторам за організацію даного дійства, спонсорам за призи, та всім учасникам за цікаву боротьбу.
До зустрічі на водоймах!
Аватар користувача

Pallas
Ротан
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2010 20:34
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.1

Повідомлення Pallas »

ось вона, сама трофейна щука :lol:
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Аватар користувача

bodya.s
Амур
Повідомлень: 90
З нами з: 10 вересня 2010 21:04
Справжнє ім'я: Богдан
Звідки: Ковель

Re: Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.1

Повідомлення bodya.s »

Напишу і від себе пару слів :) !!!
Насамперед хочу подякувати всім, хто відгукнувся на запрошення і приєдналися до фестивалю. Також хочу відзначити і спонсорів, які підтримали призами учасників. Окрема подяка організаторам (такий фест в Ковелі відбувається вперше :!: )
Рибалка виявилась дуже непростою. Ранок холодний, вітряний... Всі зробили ставку на окуня, і як потім з"ясувалося - дарма. Окунь мовчав, як в танку. Після 2-х турів стало ясно, що окуня не буде (пару окунців на 30 чоловік :shock: ). Тоді вирішую боротися за Bigfish. Ставлю Rapala XR10 і мені вдається за 3-й тур виловити 2 шнурка загальною вагою приблизно 500 грам. Хоча до Bigfish не дотягнув, але 1-ше місце в 3-му етапі було в руках. :D А далі нагородження переможців, роздача призів і посиденьки біля вогнища :) Загальне враження від фестивалю на 5+. Максим і Анатолій взагалі молодці! Тепер в Ковелі будуть ходити чутки про 2-х хлопчаків, які на дамбі показували дядькам, як треба ловити рибу :D
Тепер буду чекати нового фестивалю в селі Гішин :)
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать! sapog:
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Фестиваль-змагання "Турія", (берег-спін), м. Ковель-12.1

Повідомлення B.B.B. »

bodya.s писав:...Максим і Анатолій взагалі молодці! Тепер в Ковелі будуть ходити чутки про 2-х хлопчаків, які на дамбі показували дядькам, як треба ловити рибу :D
Таки цю історія і сам чув. Навіть бачив того рибалку, що ловив на живця, однак в активі, здається, був один окунь. Тоді як наші юні спінінгісти навели шороху.
Взагалі, враження від водосховища дуже позитивні. Попри низьку активність хижака на цю пору, водойма лишається дуже перспективною. Адже цього року бачив чимало водойм, на яких проводились змагання. Деяку паралель можу провести у порівнянні із змаганням "Краснооскольський окунь" (Харківська обл.). Можу відзначити, що у нас значно більше місця і зони автоматом розміщуються по обидві сторони від дамби (ділянкою до 800-1000 метрів на кожну зону). Сюди добавляємо річку Турію, що протікає нижче дамби і маємо третю зону - аналог того ж Краснооскольського окуня. Отже, маємо унікальне і неповторне в Україні місце для проведення серйозного змагання.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”