Інші змагання, фестиваліФестиваль "Toirtap", берег-спінінг, 24.07.16

Модератор: President

Відповісти

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор
Дякував (ла): 370 рази
Подякували: 734 рази

Фестиваль "Toirtap", берег-спінінг, 24.07.16

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 26 червня 2016 04:43

Фестиваль відбудеться в с. Охматків!

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення Фестивалю, ловля хижої риби спінінгом з берега.
Спонсор: тм "Toirtap" http://toirtap.com.ua/
Зображення
Призовий фонд складає 4500 грн, будуть також призи у вигляді силіконових приманок "Toirtap"

1. Цілі та завдання.
Фестиваль проводиться з метою:
- ознайомлення учасників з продукцією тм "Toirtap"
- популяризації здорового способу життя;
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів.

2. Місце та час проведення.
2.1. Фестиваль проводяться у два етапи в один день: 24 липня (неділя) 2016 р.
2.2. Місце проведення – став у с. Охматків, Рівненська обл.
2.3. У разі непередбачуваних обставин, в ролі запасного варіанту розглядаємо акваторію Хріницького водосховища в с. Набережне.

3. Статус та характер.
3.1. Фестиваль є відкритим для всіх бажаючих, реєстрація – 100 грн з учасника.
3.2. Турнір здійснюється в особистому заліку.
Зображення
4. Учасники.
4.1. Учасники зобов’язані׃
- дотримуватися правил поведінки на водоймі;
- дотримуватися правил змагань і цього положення;
- дотримуватися морально-етичних норм поведінки тощо.
4.2. Учасники несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

5. Програма фестивалю׃
Розклад на 24 липня (неділя) 2016 року:
до 7-20 – прибуття учасників.
- 7-20 – 7-40 – реєстрація учасників, загальне шикування;
- 8-00 – старт 1 етапу;
- 16-30 – фініш 2 етапу;
- 17-00 – підведення підсумків, оголошення результатів, нагородження переможців, закриття фестивалю.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку.

6. Правила.
6.1. Фестиваль проводиться у 2 етапи в один день у відповідності до графіку п. 5.
6.2. Водойма умовно поділяється на дві зони. Залік ведеться загальний по двох зонах. Учасники під непарним реєстраційним номером займають зону згідно кинутого жребію, ті ж учасники що були зареєстровані пад парним номером займають іншу зону. Наступного старту учасники міняються зонами. Під час ловлі дотримуємось формальної дистанції між учасниками, яка рівна довжині вудилища.
6.3. Учасник на кожному етапі обирає собі довільне місце згідно оголошеного старту визначеного жеребкувальною картою, у визначеній зоні лову, дотримуючись правила не займати зону облову (5 метрів) іншого учасника.
6.4. Залікова риба: окунь, щука, судак.
6.5. В процесі ловлі риба зберігається в неметалічних садках або у прозорій тарі. Забороняється зберігати одночасно більше 5-и риб. Для комфортного виважування риби бажано мати при собі підсак. Учасний який піймав щуку або судака забовязаний покликати суддю для проведення виміру, після чого данні заносяться до протоколу, а риба відразу відпускається у водойму.
6.6. Учасникам не дозволяється заходити в воду.
6.7. Ловля здійснюється виключно на силіконові приманки тм "Toirtap" (Про забеспечення себе приманками "Toirtap" кожен учасник дбає самостійно). Забороняється використовувати силіконові приманки інших виробників, а також воблери, обертові блешні та коливалки. Забороняються рознесені оснастки та тандеми.
.
Зображення

7. Суддівство та протести.
Кожний учасник має право подати протест суддівській колегії.

8. Підведення підсумків. Нагородження.
8.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів після кожного етапу.
8.2. Переможець і призери в особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо учасником на протязі 3-х етапів.
8.3. До заліку приймається 5 найбільших(найдовших) риб виловлених учасником, значення загальної довжини улову поділене на необхідну кількість зданої риби (5) і визначає особисте місце в етапі. Наприклад: учасник здав 5 риб загальною довжиною 140см, (140/5), середнє значення буде дорівнювати 28см = 28 балів. Інший приклад: учасник здав одну рибу довжиною 50см, (50/5), результат 10см, відповідно 10 балів.
8.4. За рівної кількості балів, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників "+1" (наприклад: загальна кількість учасників – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце: 10+1=11).
8.5. Переможець і призери в особистому заліку нагороджуються медалями відповідних ступенів.

Прошу бажаючих прийняти участь реєструватись заздалегіть, це дозволить скласти більш чітке уявлення про массовість фестивалю і відповідно краще підготуватись. Крім того, інформуватись про будь-які зміни в положенні та новини взагалом будуть лише попередньо зареєстровані учасники.

У разі виникнення питань, тел: 099 310 790 3 - Анатолій

Реєстрація учасників:
1. Лінчук Олександр м. Луцьк (066 923 226 2) +т
2. Прохорук Дмитро м. Луцьк (099 258 604 3) + п
3. Боярчук Сергій м. Луцьк (050 213 858 7)
4. Богданов Дмитро м. Луцьк (066 603 872 1)
5. Попілевич Роман м. Луцьк (066 940 000 4)
6. Жуковець Владислав м. Луцьк (050 914 200 2) +п
7. Лунь Роман м. Луцьк (066 779 771 5) п
8. Новак Микита м. Рівне (068 046 296 8) +
9. Маркевич Юрій м. Рівне (068 331 668 6) +
10. Лопачук Дмитро м. Рівне (068 145 666 6) +
11. Кідиба Марк м. Луцьк (066 624 158 3)
12. Торчинюк Андрій м. Луцьк (066 555 601 0)
13. Поліщук Віктор м. Луцьк (099 409 625 6) + т
14. Шандрук Владислав м. Луцьк (050 851 121 0)
15. Маліков Богдан м. Луцьк (095 075 999 5)
16. Муха Анатолій м. Луцьк (095 708 041 1) п
17. Григор'єв Роман м. Луцьк (066 395 315 3) +т
18. Сітовський Андрій м. Луцьк (066 395 315 3*) +п
19. Маслош Дмитро м. Луцьк (050 829 378 3) п
20. Віжанський Віталій м. Луцьк (099 735 04 33) +п
21. Матвійчук Сергій смт. Рокині (066 324 341 6) +
22. Смолянкін Олег м.Луцьк () +п
23. Поврознік Костянтин м.Луцьк ()+п
24. Рибковський Микола с. Вербаїв (099 716 169 5) +
25. Мирончук Ігор м. Здолбунів (067 984 240 6*) +
26. Волохов Микола м. Корець (067 984 240 6) ++
27. Луцюк Сергій м.Луцьк (066 448 95 38) +т
28. Копилов Олександр м. Луцьк (066 127 028 3 - Рустам) ++
29. Кухарук Ігор м. Луцьк (099 726 610 5)
30. Пушкарчук Андрій м. Луцьк (095 228 786 0)
31. Лоїк Сергій м. Луцьк (099 758 690 7) п
32. Тарасюк Павло м.Рівне ()
33...

Транспорт:
1. Поліщук Віктор м. Луцьк (099 409 625 6)
- Прохорук Дмитро
- Жуковець Владислав
- Лунь Роман

2. Луцюк Сергій м.Луцьк (066 448 95 38)
- Лоїк Сергій
- Муха Анатолій
- вільне місце

3. Григор'єв Роман м. Луцьк (066 395 315 3)
- Сітовський Андрій
- Маслош Дмитро
- Богданов Дмитро

Де у Луцьку купити силікон "Toirtap"?
Силікон "Toirtap" є у продажі на Північному ринку в магазинах "Фортуна рибалки" і "Сазан".
Зображення

Цікаві на мій погляд моделі, на які я рекомендую звернути увагу не лише в рамках фестивалю, а й взагалі (деяких позицій в наших магазинах немає):
-Личинка веснянки "1.4″
Зображення
-Твистер ТВМ-"1,2″
Зображення

-Джавастик "2″
Зображення
-Личинка репейника "1.8″
Зображення

-Виброхвост «Гусеница» "1.6″
Зображення
-Твистер «Пчела» "1.6″
Зображення

-Джавастик- Т "3″
Зображення
-Киллер слаг-Т "2.5″
Зображення
-Червь-Т "3″
Зображення

-Твистер-Т "2,8″
Зображення
-Твистер «Пчела» 2,5″
Зображення
-Виброхвост «Гусеница» "2.8″
Зображення

Цікаві кольори:
№1 - ультрафіолет
№3 - кола
№4 - моторне масло (зелений відлив)
№6 - світле моторне масло (без зеленого відливу)
№14 - медовий з блистками
Востаннє редагувалось 22 липня 2016 09:50 користувачем АНАТОЛІЙ, всього редагувалось 44 разів.

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: Фестиваль "Toirtap", берег-спінінг, 24.07.16

Повідомлення B.B.B. » 06 липня 2016 11:19

Віжанський Віталій (099-735-04-33)
За це повідомлення автора B.B.B. подякував:
АНАТОЛІЙ (06 липня 2016 13:48)
Рейтинг: 2.7%

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Коля Рибковський
В`язь
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Дякував (ла): 139 рази
Подякували: 132 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський » 25 липня 2016 10:05

Закінчився фестиваль "Toirtap" в с. Охматків. Змагання принесли море вражень. Хоча я та даній водоймі не вперше, проте виснажуюча та чесна боротьба для мене пройшла успішніше ніж я міг подумати...
За перший старт першого туру буквально на перших проводках я заробляю зріз на віброхвост «Гусеница» "1.6″ в червоному кольорі, що не приємно, але тим не менш в думках "щука присутня - це добре". Зловивши пару, порівняно більших окунів на джавастік 2" в зеленому, гусеницю 1.6″ в маслі та твістер «Пчела» 2,5″ в червоному кольорі, закінчую перший старт. В другому заробивши знову зріз все ж покращив свій результат на 1 см. Відловившись окунями загальною довжиною 73см я посів за 1й тур 5те місце із 27ми учасників, що на 1см мене відштовхувало від 4го.
Розпочавши 2й тур і відловивши годину першого старту я ніяк не міг зловити хоча б одного окуня. Але перейшовши на інше місце і взявши в руки бєлєзу я знову ж таки на джавастік 2" та огризок "личинку репейника" 1.8″ вмовив 6 окунів, одного найменшого з яких відразу випустив. Непогано, знаючи що окунь дуже запресований і майже не клював також окрім цього заробив знову ж зріз. В 2му старті 2го туру на дамбі мені вдалось відловити 2 окунці але 1н з них лише покращив мій результат на 1см...проте після них ставлю трохи обрізаний твістер ТВМ 1,2″ в пивовому кольорі на чебурашку в 2 грами та 0.10й флюр -відчуваю на іншому кінці ЩУКА! trofei: Довівши до берега мені по проханню "підсака давай!" Влад Жуковець поспішаючи його приніс, за що йому і вдячний. Коли ж рибина була в ньому, емоції змусили мене закричати "пабєда!" stesnya: . втомлені, загорівші на сонці ми завершили фестиваль та чекали оголоження результатів.
В 2му турі я виявився 2м навіть з одаковою по довжині в 48см щукою як у Віталія Віжанського він обловив окунями на 1см...Але це не завадило в сумі мати 7 балів що приносить мені заслужене 1е місце! kubok: . Зробивши фотосесію частина поїхала по домах а частина(зі мною разом) в кафе обмивати перше в житті зайняте хоч і на фестивалі але чемпіонське місце zaulov: .
Також хочу висловити подяку Анатолію Литвинюку за чесне суддівство та організацію фестивалю та фірмі "Toirtap" яка спонсорувала грошовими призами!
Декілька фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 25 липня 2016 10:16 користувачем Коля Рибковський, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора Коля Рибковський подякував:
АНАТОЛІЙ (26 липня 2016 23:31)

podmotka:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Коля Рибковський
В`язь
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський » 25 липня 2016 10:05

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
АНАТОЛІЙ (26 липня 2016 23:31)

podmotka:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Коля Рибковський
В`язь
Контактна інформація:

Повідомлення Коля Рибковський » 25 липня 2016 10:06

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
АНАТОЛІЙ (26 липня 2016 23:30)

podmotka:

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 27 липня 2016 01:48

Дякую всім учасникам фестивалю! Звіт, протокол та фото на форум постараюсь викласти дещо пізніше. Ну а бажаючих подивитись фотографії зараз - запрошую за посиланням:

Зображення

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Автор цієї теми
АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ » 04 серпня 2016 17:49

Ось і пройшов фестиваль «Toirtap». У змагальному процесі взяли участь 27 учасників з волинської та рівненської області, серед яких як любителі рибної ловлі так і титуловані спортсмени. Цього разу дійство відбулось завдяки компанії «Toirtap».

Зображення

Зображення

Вітчизняний виробник пластикових силіконових приманок надав суму у вигляді 4500грн для формування призового фонду змагання. Одною з головних умов було використання для ловлі виключно приманок «Toirtap».

Зображення

Зображення

Зображення

В рамках експерименту це доволі цікава практика, адже на сьогодні тематичних фестивалів проводиться не надто багато. Особливістю даного заходу стали також альтернативні правила, випробувати і оцінити переваги та недоліки нового формату вдалось в повній мірі. Передувала таким змінам ціль поставити любителів та спортсменів у рівні умови. Завдання піймати 5 хвостів за 3 години цілком реальне для обох сторін, інше питання що якісний показник може відрізнятись незалежно від приналежності до класу. Саме така цікавість турбувала мене під час роздумів що до проведення фестивалю.

Зображення

Водойма у с. Охматків була обрана не випадково, став має багаті рибні ресурси, в число яких входять об’єкти нашої цікавості: окунь, щука і навіть судак. Якщо говорити про окуня, то переважає популяція дрібних особин, однак не рідко трапляються риби вагою 100-200г і більше. Поведінка місцевого окуня дуже спортивна, тому, водойма добре підходить в ролі тренувального полігону. Щука тут також присутня, приємним фактом є те, що піймати її можна навіть в спекотну погоду, завжди є активні рибини які готові атакувати приманку старанного риболова. З судаком ситуація неоднозначна, два дрібних було піймано на одному з фестивалів, більше випадків не було зафіксовано, проте як не поглянути - це приємний бонус, який можна розцінювати як маленьку загадку водойми.

Зображення

Коли потенційні об’єкти ловлі відомі, залишається лише правильно підготуватись до процесу рибалки. Учасники заздалегідь придбали приманки «Toirtap» і на момент початку фестивалю були повністю озброєні і готові до ловлі.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Незадовго після старту були піймані перші риби, як і припускалось переважно клював дрібний окунь, та вже за годину ловлі трапилось декілька зрізів в учасників з різних зон.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Першому пощастило піймати щуку Маркевичу Юрію, клюнула вона на Твистер «Пчела» 1.6″, риба була негайно виміряна та відущена назад у водойму.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Час від часу траплялись окуні довжиною біля 20см, така риба вважалась бонусною і дарувала учаснику додаткові бали.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Фінальним акордом першого туру стала щука довжиною 54см у виконанні Боданова Дмитра, мабуть того дня плямиста була охоча до дрібних приманок, в данному випадку покльовка відбулась на Личинку репейника 1.8″.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Після фінішу на вимірюванні улову учасників доводилось бачити переважно дрібну рибу, проте, закритись 5-ма хвостами вдалось майже всім. У багатьох учасників в очах горіли надії покращити результат в наступному турі і це мене дуже тішило.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Під час перерви кухня фестивалю пригощала учасників юшкою та пловом від шеф – повара Рустама.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Гарний відпочинок в дружній атмосфері та смачний обід особливо сприятливо впливають на відновлення сил, а тому зовсім скоро учасники були готові продовжити боротьбу. Другий тур стартував незабаром.

Зображення

Логічно що післяобідній період був менш продуктивним, пов’язано це з пресом зі сторони риболовів, проте, багато учасників відловились навіть краще ніж у першому турі. Активний кльов дрібного окуня спав, і тепер доводиться частіше переміщатись в його пошуках. Тим, кому в першому турі поталанило добре відловитись треба особливо постаратись, адже на кону перемога.

Зображення

Багато учасників намагаються ловити щуку, проте, через спекотну погоду впіймати її не так просто. В другу турі фортуна посміхнулась Віталію Віжанському, під час ловлі окуня, на приманку Личинка репейника 1.8″ йому трапилась риба довжиною 48см. Щука після заміру була сфотографована та відпущена.

Зображення

Зображення

А тим часом в учасників справи йшли не особливо добре, не всім вдалось піймати 5 хвостів. До самого фінішу утримувалась інтрига.

Зображення

Дещо пізніше Рибковський Микола також впіймав щуку, клюнула вона на Твистер ТВМ-1,2″.

Зображення

Зображення

Крім того, у декількох учасників були зрізи, а Маслош Дмитро впустив гарного залікового окуня.

Зображення

На фінішному вимірюванні як і до цього переважав дрібний окунь, та й загалом риби було менше, проте, за час фестивалю трапилось багато цікавих епізодів, які принесли свій позитив, тому, я надіюсь що всі залишись задоволеними.

Зображення

Зображення

Варто відмітити приманки, які на фестивалі користувались особливою популярністю, це моделі: Твистер ТВМ-1,2″, Джавастик 2″, Личинка репейника 1.8″, Виброхвост «Гусеница» 1.6″, Твистер «Пчела» 1.6″, Твистер-Т 2,8″. Набір таких приманок дозволяє почувати себе впевнено при будь-яких умовах.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

На фінальному шикуванні були оголошені результати, грошові призи від спонсора отримали 9 учасників, які зайняли відповідну позицію в турнірній таблиці.

Зображення

Зображення

9 місце – Стафійчук Ігор, приз: 200грн

Зображення

8 місце – Лопачук Дмитро, приз: 200грн

Зображення

7 місце – Богданов Дмитро, приз: 200грн

Зображення

6 місце – Жуковець Владислав, приз: 200грн

Зображення

5 місце – Маркевич Юрій, приз: 200грн

Зображення

4 місце – Віжанський Віталій, приз: 200грн

Зображення

3 місце – Щевич Іван, приз: 800грн

Зображення

2 місце – Міхненко Олександр, приз:1000грн

Зображення

1 місце – Рибковський Микола, приз: 1500грн

Зображення

Вітання переможцям!

Зображення

Зображення

Більше фото можна переглянути за посиланням:

Додаю також протокол:

Зображення

Хочу висловити вдячність всім хто приїхав та підтримав фестиваль!
Особлива подяка гостям та друзям з Рівного!
Дякуємо спонсору, компанії «Toirtap» за цікаву можливість позмагатись за дійсно вартісні призи!
Шеф – повару Рустаму - за смачний обід!
Бажаю всім НХНЛ та натхнення на риболовлі!
За це повідомлення автора АНАТОЛІЙ подякували (всього 2):
Trans (05 серпня 2016 08:45) • DRAKULKA (07 серпня 2016 17:05)
Рейтинг: 5.41%

Зображення

Посилання:
BBcode:
HTML:
Приховати посилання
Показати посилання

Відповісти

Повернутись до “Інші змагання, фестивалі”