ЗвітиСтариці р. Стир

Модератор: shanik

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Стариці р. Стир

Повідомлення shanik »

Терпець урвався! Тому на сьогодні мною і Дімою було заплановано відкрити сезон за майже будь-яку ціну. Розпочати вирішили з стариць, де лід, за моїми прогнозами мав бути вже ОГО. Але було трохи не так. Прийшлось довго шукати місце виходу на лід ("каша"), в ході якої прийшлось "помити" одну ногу. Далі від берега, лід хоч і пробивався легким ударом пішні, але тримав. Страхуючи один одного розбили дві "бази", і скоро Діма "відійшов від нуля" плотичкою, я теж знайшов лунку з покльовками, "розбурюватись" далі було стрьомно, тому з рахунком 4*4, закінчили риболовлю на цій водоймі і направились на "дальній кордон" в Гаразджу.viewtopic.php?f=31&t=344&p=16193#p16193
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Стариці р. Стир

Повідомлення shanik »

Традиційно, відкрили сезон на старицях Стиру. На цей раз в Підгайцях. Лід міцний, погода гарна. Навіть рибка клювала - плотичка і окуні 20-100 гр. Але треба добре пошукати, покльовки в одій з 10-15 лунок. Напевно, і корм би не помішав, але не брали. Сезон відкрито.
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Стариці р. Стир

Повідомлення fox1 »

Хочу відписатись за свого колегу по роботі і рибалці Валерія,так як не має інтернету(поки що).Відкривав сезон на стариці біля Липлян,лід сантиметрів 7-8,з ранку кльов був активний,під обід трохи послаб.Сезон відкрито.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”