ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Андрей писав:
Lyc'kuy_Ruba4ok писав:еееехх... :( мені б хоча б такого судачка зловити ! ще ні разу в жизні не попадався.. :cry:
Треба їздити і ти зловиш !!!
та я півжиття проловив на тому стирю...
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:та я півжиття проловив на тому стирю...
Lyc'kuy_Ruba4ok писав:а на спінінг перейшов в 13 років
Здається твої слова? Мало ловив... (Відповідь на твої питання, в цих двох цитатах)
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

так це не значить що я з 13 років на стирю ловлю! здаеться мій опит ловлі на стирю розпочався десь в років 8 (поплавчанкою) просто мені не везе от і всі напевно пояснення...
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Шановний "babay" дякую за пояснення але я не настільки ше захоплений риболовлею щоб "такім займатися" :lol: я просто люблю половити рибку...
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Треба їздити і ти зловиш !!!
На рахунок цього Андрій абсолютно правий. Сьогодні зустрів на заліві друзяк, Максима та Діму, вдалося трішки покидати разом. Спочатку в мене була покльовка - чіткий удар, але не реалізація. Далі пропрацювали в "холосту", та в кінці риболовлі Діма піймав першого в житті судачка, на зелений дюймовий манс, на цьому все закінчилось. Хочу тільки сказати що все це доступно, повторюсь : "зелений манс" - ніяка не їстівка, звичайний твістерок. Так що Lyc'kuy_Ruba4ok все в твоїх руках...

І ще, досить флудити, бо зараз Сергій прибіжить все тут закриє :roll:
Не хуліганьте :evil:
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

АНАТОЛІЙ писав:
І ще, досить флудити, бо зараз Сергій прибіжить все тут закриє :roll:

Давно б пора!!!! :D
Аватар користувача

Zoryan
Уклійка
Повідомлень: 21
З нами з: 02 жовтня 2009 21:50

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Zoryan »

Вчора випав вихідний день і я вирішив здійснити вилазку. Задача була протестувати відремонтований спінінг "Кінгфішер мдж", в якому був зламаний кінчик місяць назад в Копачівці.
Після невдалої риболовлі в Хрінниках минулої неділі, прийшла мисля - а чого пертися за місто кудись за декілька десятків кілометрів, якщо можна "нічого не зловити" і в межах міста. Вирішив виплисти човном на місцеву "супер секретну" водойму. Човна в мене немає, але поплавати дуже хотілося, тому плавзасіб був позичений у товариша. Залагодивши домашні справи в 12.00 їду.
Приїзджаю. Рівень води...

Накачую човна з телефонними консультаціями з гоподарем...

збираю спінінг і на воду. Давно мріяв поплавати тут човном, але ніколи до цього не випадала нагода. Почав пробивати дно. Муляка. Глибина до метра. Переміщаюсь на середину - відчутна течія, глибина 1 метр(глибини шнуром відміряв). Вітер мішає зрибити проводку, немає відчуття приманки. Почав вже думати що це із-за заміненого кінчика спінінга. Пливу дальше - є глибина. А місця тут дикі, хоч і в центрі міста

Десь в годині третій стихає вітер до 1-2 м/с. Тихенька рівномірна проводка приносить окунька


на слідуючій проводці ще один, більшенький. Пливу дальше, через кожні десять метрів заміряю глибини. Знаходжу перепадик глибин. Виловлюю окунька - відпускаю. Підбираю проводки - є ще один, цей в садок. На місці не затримуюсь, бо хотілось більше розвідати площі. В траві влетів красень

глибше нащупав стайку. Три проводки принесли три однакових пристойних окунів. І це все на одну, тоже "дуже секретну" приманку на мормишці (зима ж не за горами), без флюрокарбонового поводка.

За перерву, коли спінінг лежав зломаний і я перейшов на твічінг і важчий джиг, призабулися ті відчуття, коли чутлива палка передає в руку кожен тичок риби, коли окунь з його великим ротом за одну проводку по декілька разів атакує і зажовує приманку і ти це все відчуваєш в руку, коли нерви не виримують і рання підсічка залишає тебе без хвоста і при цьому відчутно як приманка висмикується з рота риби. А коли підсічка вдається і палка від 150 грамового окуня повисшого на шнурі на двохметровій глибині гнеться в дугу, відчуття взагалі не можу передати. Хто ловив на ул - той розуміє.
Вечірні години пролетіли швидко. Покльовки слабшали і рідшали.

Пливу назад.

Ось така рибалка і звіт.

P.S. Спасибі товаришу (той шо fisherman) за наданий човен.
Спасибі Андрієві (той шо Мед) за якісно відремонтований спінінг.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bayda »

Чудовий звіт. Фото з качками просто бомба, гарно мить зупинив.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Два дня під ряд виходив на декілька годин на цю водойму.
В перший день зловив 2 окунця.
В другий день зловив 1 щучку і 2 окунця.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

А шо з рівнем води в Стиру? На другій фотці чувак на середині річки стоїть...чи це...міраж?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”